ד"ר יאיר גילוני – רפואה אסתטית

אודות יאיר גילוני

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת

אודות יאיר גילוני

ד"ר יאיר גילוני הנו אחד הרופאים הבכירים בישראל לרפואה אסתטית, המעניק במרפאתו מגוון טיפולים המספקים מענה לבעיות אסתטיות שונות. הטכנולוגיות שבהן נעשה שימוש במרפאתו הן המתקדמות ביותר הקיימות כיום.

giloni-officeד"ר גילוני עוסק ברפואה מאז שנת 1975 ועבר השתלמות בבית החולים בילינסון במחלקה הכירורגית לכלי דם. עם כניסת תחום האסתטיקה הרפואית לישראל בתחילת שנות ה-90, היה ד"ר יאיר גילוני מראשוני הרופאים שהחלו לעסוק בו. הוא עבר השתלמויות בנושאים אלו במדינות שנחשבות חלוצות באסתטיקה רפואית, כמו ארצות הברית, אנגליה וצרפת, בבתי חולים נבחרים.

כיום, ד"ר גילוני הוא אחד הרופאים המובילים בארץ בתחום האסתטיקה הרפואית ומנהל את המרכז הרפואי לבריאות העור בבית הרופאים בתל אביב.

במשך שנים, ניסיונו הרב של ד"ר גילוני ומומחיותו בסוגי ההזרקות השונים, הובילו לטיפולים מוצלחים ולתוצאות מצוינות בקרב מטופלים רבים. בין הטיפולים שניתן לקבל במרפאתו של ד"ר יאיר גילוני:

השילוב בין ניסיונו הרב של ד"ר יאיר גילוני, יחד עם הטכנולוגיות החדישות ביותר, מעניקות למטופלים ולמטופלות במרפאה את הטיפול היעיל ביותר הקיים, תוך מתן יחס אישי ושקיפות מלאה.

צפו בד"ר יאיר גילוני מסביר על הטכנולוגיה החדשנית להמסת שומן בקור:

אודות יאיר גילוני
2.19 (43.88%) 67 votes