ד"ר יאיר גילוני – רפואה אסתטית

המסת שומן בקור: חמישה יתרונות בולטים

פורסם ע"י ב יולי 31, 2017 בקטגוריה בלוג, המסת שומן | 0 תגובות

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת

עד לפני שנים לא רבות, כדי להיפטר משומן מיותר בגוף, נשים רבות נדרשו לעבור מסע ייסורים בדרכן אל האושר. מסע זה, כלל בין היתר, ניתוחים, טיפולים כואבים ועוד, שלא תמיד הובילו לתוצאות מושלמות. אלא שכיום אנו נמצאים בעידן אחר, גם בתחום האסתטיקה, והטיפולים השונים מתבצעים בדרכים שונות מהדרכים שאליהן התרגלנו במרוצת השנים.

למעשה, כיום ניתן לבצע הסרת תאי שומן מאזורים שונים בגוף ללא ניתוח. על ה-CoolSculpting כבר הספקתם לשמוע? מדובר בטכנולוגיה המיועדת להמסת שומן בקור. למכשיר זה ידיות מיוחדות שיכולות לטפל גם באזורים ספציפיים בגוף (למשל: אגן חיצוני, ידיים, ירכיים וכדומה), ובנוסף, בעזרתו ניתן לראת תוצאות לרוב בתוך טיפול אחד.

צפו בד"ר גילוני מדבר על הטיפול עם פרופ' רפי קרסו:

אלא שאין זה היתרון היחיד שלו. למעשה, יש לו לא מעט יתרונות. לפניכם חמשת היתרונות העיקריים של מכשיר ה-CoolSculpting.

הוא אינו פולשני

Cold_fat_dissolving_device

מכשיר ה-CoolSculpting

נשים שרצו לאבד משומן גופן לפני מספר שנים, נדרשו לעלות על שולחן הניתוחים לשם טיפול פולשני ולעתים גם סבוך. בשימוש במכשיר ה-CoolSculpting אין צורך בניתוח.

למעשה, במהלך הטיפול, ישנם מטופלים אשר בוחרים להעביר את זמנם בקריאת ספר, בהשלמת עבודתם או אפילו בתנומה קלה. בנוסף, מכיוון שמדובר בטיפול שאינו פולשני, אין כל מגבלות לאחר הטיפול, וניתן לחזור לפעילות מלאה ולהמשיך בשגרת היום ממש עם סיומו.

בטוח ויעיל

הטיפול שמבצע מכשיר ה-CoolSculpting על הגוף שלנו נוצר בתנאי מעבדה, על ידי מדענים בבית החולים הכללי של מסצ'וסטס, וכיום נחשבת טכנולוגיה זו ליחידה המחזיקה בתקן מה-FDA (תחת קטגוריית הקפאת שומן). בנוסף, נחשב השימוש ב-CoolSculpting לבטוח עד מאוד ונוח להפעלה.

תוצאות טבעיות

טיפול של המסת שומן בקור בעזרת CoolSculpting לא אמור לשמש כתחליף לדיאטה ולפעילות גופנית, אלא ככלי נוסף כדי להגיע למטרה. בעזרת השימוש במכשיר זה, ניתן להגיע לתוצאות טבעיות ולירידה של כ-20 אחוזי שומן בטיפול לרוב, מה שמביא להצרת היקפים. לעתים, אנשים שהחליטו לבצע המסת שומן בקור לאחר שלא ניהלו אורח חיים בריא, בוחרים לשנות את החיים בסיום הטיפול.

העלאת הביטחון העצמי

הטיפול עשוי לעזור למטופלות ולמטופלים להרגיש טוב יותר עם הגוף שלהם. כשאדם מרגיש טוב עם המראה החיצוני שלו, בהחלט ניתן לראות זאת; הוא מאושר יותר, שמח וטוב לב. לעתים, הצרת היקפים עשויה לשנות את החיים מקצה לקצה.

התוצאות נשמרות לזמן רב

על ידי ביצוע של דיאטה ופעילות גופנית, אנו למעשה מפחיתים את תאי השומן, אך אלו עדיין נשארים בגופנו ורק מחכים לרגע ש'נזניח' מעט את גופנו. אלא שה-CoolSculpting למעשה מסיר את תאי השומן מהגוף לצמיתות ומספרם פוחת.

דרגו את הכתבה!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>