ד"ר יאיר גילוני – רפואה אסתטית

טיפול בצלקות

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת

טיפול בצלקות

אם גם אתם סובלים מצלקות בעור הפנים והגוף – הגעתם למקום הנכון! במרפאתו של ד"ר יאיר גילוני, תוכלו לקבל את הטיפול המתקדם ביותר בעולם – הסרת צלקות באמצעות גלי רדיו, אשר נחשב לטיפול יעיל, מהיר וקבוע, שאינו דורש תחזוקה ושימור.

ד"ר יאיר גילוני - טיפול בצלקות


לפני ואחרי – תוצאות הטיפול של ד"ר גילוני

מה היא צלקת וכיצד היא נוצרת?

צלקות נגרמות כתוצאה של תיקון העור לאחר פציעות כמו פצעי בגרות, אבעבועות רוח או עקב תאונות ומחלות. מראה הצלקת תלוי בצבע העור במרקם ובעומק וצורת הצלקת מושפעת גם מהגיל.

הצלקות המתקבלות לאחר אקנה בפנים הן הנפוצות ביותר וגורמות לסבל רב ולבעיות נפשיות לא מעטות, המלוות את אותם אנשים הסובלים מהם, לאורך כל החיים.

ד"ר יאיר גילוני - טיפול בצלקות


לפני ואחרי – תוצאות הטיפול של ד"ר גילוני

מה הוא טיפול בצלקות באמצעות גלי רדיו?

עד לאחרונה הטיפולים בצלקות היו מבוצעים ע"י פילינג עמוק, פילינג מכני, דרמרולר, הזרקות ולייזר. התוצאות היו די עגומות וזמן ההחלמה היה ממושך ולווה בתופעות לוואי קשות ולעיתים בלתי הפיכות.

כיום, הטיפול החדשני ביותר הוא טיפול באמצעות גלי רדיו המשלב שימוש במכשיר חדשני הנקרא ENDYMED. המכשיר פועל בעזרת גלי רדיו RF ונחשב לבעל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. טכניקה זו מאפשרת טיפול בכל סוגי העור ובמרבית סוגי הצלקות ומעניקה למטופל מענה מקצועי ויעיל.

צפו במכשיר ה- ENDYMED, אשר נמצא בשימוש במרפאתו של ד"ר יאיר גילוני:

כיצד נעשה הטיפול?
ד"ר יאיר גילוני - טיפול בצלקות


לפני ואחרי – תוצאות הטיפול בצלקות של ד"ר גילוני

לאחר אלחוש האזור המטופל  ע"י משחה, מעבירים את המכשיר על פני האזור בו ממוקמות הצלקות. גלי הרדיו החודרים לעומק העור, מחממים את שכבת הדרמיס, מה שגורם לחידוש הקולגן והאלסטיות של העור וממלא את הצלקות. אין כל הבזקי אור וניתן לטפל בכל אזורי הפנים וגם באזור הגב והחזה.

האם הטיפול כואב?

ביחס לטיפולי הצלקות שנעשו בעבר, טיפול זה נחשב פחות פולשני ונטול כאבים. במקרים מסוימים, ישנה הרגשה של חום מקומי ולכן מורחים משחה מאלחשת לפני הטיפול.

איך נראים אחרי הטיפול?

לאחר הטיפול העור מקבל גוון אדום באיזור המטופל. ישנם מקרים שגוון זה נשאר ליומיים-שלושה, אך ברוב המקרים הוא נעלם כעבור 24 שעות.

לאחר הטיפול, האזור המצולק ניחן באדמומיות יתר ולאחר יום יומיים מופיעים גלדים קטנים, אשר נשארים באזור הטיפול. לאחר יומיים נוספים גלדים אלה נופלים וניתן כבר לראות את התקדמות הטיפול ואת התוצאות החלקיות.

ד"ר יאיר גילוני - המלצות


המטופלת דנה מעודד ממליצה על ד"ר יאיר גילוני (לחץ להגדלה)

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות?

בדרך כלל התוצאות נראות לעין החל מהטיפול השלישי. במקרים של צלקות עמוקות יותר, יש לחכות עד 4-5 טיפולים על מנת לראות את התוצאה

בכמה טיפולים מדובר?

טיפול בצלקות באמצעות גלי רדיו, נפרש בדרך כלל על פני 4-5 טיפולים , כאשר כל טיפול נעשה אחת לחודש. קביעת מועד הטיפולים נקבע על פי קצב ההתקדמות ועל פי מצב העור של המטופל.

האם יש צורך לחזור על הטיפולים בגמר הסדרה?

אין כל צורך לבצע חזרה על הטיפולים, כיוון שהטיפול באמצעות גלי רדיו הוא חד פעמי ותוצאותיו נשמרות לצמיתות.

לפוסטים נוספים בנושא:

העלמת צלקות: תשובות לכל השאלות
טיפול באקנה בעזרת טכנולוגיית RF
שאלות ותשובות על אנדי-מד מכשיר להסרת קמטים, צלקות ומיצוק הפנים – חלק 1
שאלות ותשובות על אנדי-מד מכשיר להסרת קמטים, צלקות ומיצוק הפנים – חלק 2

טיפול בצלקות
5 (100%) 2 votes