ד"ר יאיר גילוני – רפואה אסתטית

מה המסת שומן בקור עושה לאזור הטיפול?

פורסם ע"י ב יוני 28, 2017 בקטגוריה בלוג, המסת שומן | 0 תגובות

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת

הידעתם כי לאחר ביצוע הצרת היקפים, מספר תאי השומן באזור המטופל מצטמצם? אחרי שעוברים הליך זה של המסת שומן בקור, אחוז מסוים (עד 25%) מתאי השומן באזור המטופל למעשה קופאים ומתים. בשבועות שלאחר ביצוע הטיפול, תאי השומן שנהרסו מופרשים מהגוף באופן טבעי.

001

בניגוד לדעה הרווחת על המסת שומן בקור או הצרת היקפים, אין שום צורך בניתוח. באמצעות טיפול אחד בלבד, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות המתבטאות בהצרת היקפים, מאחר שמדובר בטיפול הלא פולשני היעיל ביותר כיום. השיטה נחשבת לעדיפה בהרבה על פני שאר השיטות הקיימות בשוק כיום, כמו גלי רדיו או לייזר.

למעשה, במחקר שנערך בשנת 2013 נמצא כי שיטה זו נחשבת ליעילה ביותר בהשוואה לשיטות אחרות ובפער משמעותי. שביעות רצונם של המטופלים נבדקה במהלך המחקר, וזכתה לציון המקסימלי 10.

היתרונות הגדולים של השיטה:

  • ניתן לחזור לפעילות מלאה ישר לאחר הטיפול, ואין צורך בהתאוששות.
  • לא קיימות תופעות לווי
  • לא מדובר בטיפול פולשני
  • הטיפול לא מלווה בכאב
  • אין צורך בהכנות מיוחדות

002

הטיפול נמשך לרוב כשעה אחת, כשהתוצאות מתקבלות בדרך כלל שלושה חודשים לאחר מכן. בדרך כלל, הלקוחות נהנים מעד 25 אחוזי הפחתת שומן באזור שבו בחרו לטפל. יש לציין כי קיים הבדל גדול בין ירידה במשקל להמסת שומן. בעוד שירידה במשקל מובילה להקטנת תאי השומן, המסת שומן בקור מפחיתה את מספרם של תאי השומן.

דרגו את הכתבה!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>