ד"ר יאיר גילוני – רפואה אסתטית

מילוי קמטים ועיבוי שפתיים באמצעות מחט קנולה

פורסם ע"י ב ינואר 8, 2011 בקטגוריה הזרקות מילוי, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים | 0 תגובות

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת

כמה פעמים הסתכלתן במראה וחשבתן לעצמכן, כמה היה יכול להיות נחמד אם הקמט הזה פשוט היה נעלם? משאלת לב זאת יכולה להפוך בקלות למציאות מוחשית בצורה המהירה והפשוטה ביותר.

הטכנלוגיה המתפתחת של הרפואה האסטתית מאפשרת לנו להגיע למצב בו הפנים שלכן יהפכו לצעירות בכמה שנים טובות וזו בעקבות פרוצדורה פשוטה, מהירה ואינה כואבת.

הזרקת מילוי קמטים ועיבוי שפתיים באמצעות קנולה

לפניכם סרטון המדגים שיטה של מילוי שקעים מתחת לעיניים, מילוי איזורי הרקה, מילוי שפתיים בעזרת קנולה. מילוי באמצעות קנולה הוא טיפול חדשני, בו אנו מחדירים את המילוי על ידי מחט שלמעשה אינה מחט.

כלומר, אנו נעזרים במחט ללא חוד, וכך אנו מצליחים לבצע את הטיפול ללא שטפי דם וללא כאב – וללא הרדמה. אנו יכולים לראות בצורה ברורה את האיזור אותו אנו ממלאים כך שיהיה שווה בשני הצדדים. שימו לב שהקנולה חודרת עד למחצית השפה ועל הפעולה ניתן לחזור גם בצד השני בצורה סימטרית מושלמת.

הפשטות והמהירות שלו הפכו את הטיפול לפופולארי במיוחד בחודשים האחרונים אצלנו במרפאה. המטופלות מגיעות למרפאה לבצע אותו ללא חשש, אפילו אם הן נמצאות ימים בודדים לפני אירוע.

מילוי קמטים ועיבוי שפתיים באמצעות מחט קנולה
5 (100%) 1 vote

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>