טיפול בצלוליט - לפני ואחרי
יאיר גילוני
יאיר גילוני

צלוליט וגמרנו – מכשיר ONDA החדש

המכשיר החדש של חברת DEKA האיטלקית הופך את הטיפולים שהכרנו עד היום בתחום מיצוק העור והצלוליט לכמעט בלתי רלוונטיים. המכשיר מתבסס על טכנולוגיה ייחודית בה משתמשים בידית המכשיר, אותה כבר בימינו מעגנת החברת תחת פטנט רשמי. המכשיר הגיע לאחרונה גם אל המרפאה של ד"ר גילוני, וניתן ליהנות ממגוון הטיפולים שניתן לבצע בעזרת מכשיר זה כבר בימים אלו.

כיצד עובד מכשיר ה-ONDA, המבוסס על Coolwaves?

המכשיר עובד על גלי-מיקרו מיוחדים במינם המתכווננים אל תאי שומן, במטרה להפחית את מצבורי השומן המקומיים בדרך בטוחה, אפקטיבית ושאינה פולשנית. הגלים ממוקדים ברקמת השומן עצמה, וכך רוב אנרגיית הגלים עוברת את שכבת השומן התת עורית. הידית החכמה של המכשיר מוביל את השדה האלקטרו מגנטי אל תאי השומן, בעוד שמערכת קירור המשולבת בו שומרת על העור, ומבטיחה את שלומה ונוחותה של המטופלת.

הידית גם מתריעה לרופא במידה ונעשה שימוש לא נכון או אחיזה שאינה מדויקת, וכך הטיפול הופך אפילו טוב יותר.

צלוליט

מהי התחושה במהלך הטיפול?

הטיפול נטול כאבים. מכיוון שהעור מגיב טוב יחסית לתדרים גבוהים, הטכנולוגיה של Coolwaves מאפשרת לגלי האנרגיה לחדור לשכבות התת-עוריות טוב יותר מאשר טכנולוגיות אחרות, ולמקד את האנרגיה רק במקומות בהם היא באמת נחוצה. כך הטכנולוגיה מצליחה להניב תוצאות מבלי לגרום לחימום יתר ואי נוחות של האזורים המטופלים. 

אורך הטיפול משתנה על פי אזורי הטיפול, כאשר ברוב המקרים כל אזור ייקח כ-12-15 דקות, כתלות באזור המטופל ובדרגת החומרה של מצב העור. כדי להגיע לתוצאות טובות, יש צורך ב-4 טיפולים, בהפרש של 20-30 ימים בין טיפול לטיפול.

מכשיר נושא בשורה

מכשיר ה-ONDA נחשב לפורץ דרך בתחום הצלוליט, משום שעד כה לא היו טיפולים שבאמת הצליחו לספק תוצאות לתופעה שאין כמעט אישה שתצליח לחמוק ממנה. 

צלוליט מופיע אצל מבוגרות, צעירות, מלאות ורזות, והשוק אמנם רווי במוצרים ומכשירים המבטיחים להעלים את הצלוליט, אך טכנולוגיה כמו של מכשיר ה-ONDA והתוצאות שהוא מציג לא היו קיימות עד כה. 

למכשיר ה-ONDA קיימת ידית מיוחדת המתכווננת באופן אפקטיבי אל המחיצות הקולגניות שבין האוניות השומניות, וכך מצליחה לטפל גם בשלבים המתקדמים יותר של הצלוליט. 

בנוסף, המכשיר מטפל גם בתחום של מיצוק העור, וגם כאן באות לידי ביטוי הידיות הייחודיות והטכנולוגיה של המכונה החדשה. גלי המיקרו הייחודיים של מערכות ONDA משרים התכווצות מיידית של סיבי הקולגן בדרמיס וממריצים ייצור של קולגן חדש, מה שהופך את רקמות העור למתוחות ומוצקות יותר. 

הטיפול החדש נכנס כעת לשוק והמכשיר הייחודי כבר ניתן לשימוש במרכז לבריאות העור של ד"ר יאיר גילוני.