חוטי Aptos בהם מבוצע הטיפול

אחת השיטות החדשניות והיעילות לטיפול בבעיות קמטוטים, נפילת עור וקפלי עור באזור הפנים – היא באמצעות חוטים. במקרים רבים, מתיחת פנים בחוטים (הידועה יותר בשם ‘מתיחת פנים ללא ניתוח’) מספקת פתרון נאה ויעיל כל-כך, עד שהיא עשויה לדחות ניתוח. כיום ישנן טכניקות חדישות שלא מוכרות בישראל המאפשרות לבצע מתיחה בחוטים באזורים שונים בגוף – לא רק באזור הפנים!
החוטים שבהם נעשה שימוש הם Aptos – אלו הם חוטים עדינים בעלי יכולת להיספג בעור, המביאים למתיחה קלה של אזורים שונים בפנים, אך גם במרפקים ובברכיים. החוטים מאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות ולאורכם ישנן נקודות המבטיחות מתיחה של העור. התוצאה נשמרת בדרך כלל בין שנה וחצי לשנתיים. כל הטיפול נעשה בסטריליות מלאה – כפי שנהוג וצריך להיות בטיפול רפואי מסוג זה.

אזורי הטיפול הנוספים

  • מתיחת צוואר – באמצעות חוטים המותאמים לאזור זה, היוצרים אפקט מתיחה נאה בסיום הטיפול.
  • מעל הברכיים – טיפול המיועד בדרך כלל לנשים הסובלות מקפלי עור באזור זה. הטיפול מותח את האזור ומטשטש את הקפלים.
  • מרפקים – עודפי עור באזור המרפקים יוצרים מראה מבוגר. טיפול במספר חוטים מביא למתיחה נאה של הקפלים במרפקים.

בין אזורי הטיפול בפנים

  • הרמת גבות – כיום טכניקת הטיפול היא העדכנית ביותר הקיימת, המאפשרת להשיג תוצאה טובה ולהביא אף למתיחת העפעפיים, גם לנשים שעברו מתיחה באזור ומעוניינות לשפר את התוצאה.
  • עצמות הלחי – הטיפול מאפשר להרים את עצמות הלחי.
  • קו הסנטר והלסת – עם השנים מיטשטש קו הלסת ובאמצעות הטיפול ניתן להביא לחידוד הקו, דבר המקנה מראה צעיר יותר.

להפיג את החשש מחוטים!

במקרים רבים מגיעות מטופלות למרפאה עם דעה שלילית על טיפול בחוטים – זאת מכיוון שהחוטים עליהן שמעו, או התנסו בהם, הם חוטים קוריאניים שלא יכולים למתוח את העור בצורה מיטבית, ובטח שלא לאורך זמן. כמו כן, חוטים קוריאניים יש להחדיר בכמויות גדולות לעור. עם זאת – זה לא אומר שלא ניתן להגיע לתוצאות מעולות עם חוטים איכותיים בהרבה, על ידי רופא מנוסה!

חוטי Aptos הם החוטים המתקדמים ביותר כיום המאפשרים טיפול בטכניקות המתקדמות ביותר – ואינם דומים לחוטים האחרים הקיימים בשוק. הדבר מאפשר להגיע לתוצאות מרשימות ביותר ובזמן קצר, באזורים שונים בפנים, וכאמור גם במרפקים ובברכיים. איכות החוט מביאה את הרופא המטפל לתוצאות הכי טבעיות ופיזיולוגיות שיכולות להתקבל. בחלק מהמקרים ניתן לראות שינוי משמעותי מאוד במראה העור, והמטופלים מעידים שהמראה שלהם חזר עשר שנים לאחור. כמובן שהתוצאה משתנה מאדם לאדם.

ההבדל בין מתיחה בחוטים למילוי נפחים

במרכז הרפואי לבריאות העור מבוצעים טיפולים רבים, ובהם מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומרי מילוי. מילוי הנפחים הוא טיפול יעיל וטוב המוביל לתוצאות טובות ויכול להתאים במקרים רבים למטופלים. עם זאת, בטיפול זה מקבלים שינויים במראה העור רק בחלק מהמקרים, בניגוד לטיפול המתיחה בחוטים. בכל מקרה, בשני הטיפולים, אין צורך בחתכים או בהכנה מוקדמת – הטיפול נעשה בהרדמה מקומית וניתן לחזור לשגרה מיד אחריו.

הסבר על חוטי Aptos

לקבלת ייעוץ מקדים ללא התחייבות חייגו 03-5223092/8 או מלאו פרטים: