יאיר גילוני בערוץ 13
יאיר גילוני
יאיר גילוני

צפו: ד"ר יאיר גילוני מסביר על מכשיר החדשני לטיפול בצלוליט (ערוץ 13)

בעיצומה של תקופת החגים, כשעוד חם והולכים לים, לבריכה או לג'קוזי בצימר – מראה של גוף עם עור רפוי ועודפי שומן מפריע להרבה נשים בישראל.
לשמחתנו (וכמובן גם לשמחתן), יש כיום טיפול מודרני ואפקטיבי להעלים את הצלוליט – אותם עודפי שומן לא אסתטיים, שמופיעים על העור.

יאיר גילוני בערוץ 13

ד"ר יאיר גילוני הוזמן לערוץ 13 לאולפן התכנית "סטטוסקופ" והסביר לצופים איך מתבצע הטיפול החדשני להסרת צלוליט באמצעות המכשיר ONDA.
עד היום טיפולים להסרת הצלוליט היו מבוססים בעיקר על לייזרים, גלי רדיו והזרקות של חומרים ממיסי שומן. "מדובר בטיפולים שכמעט ולא עוזרים ועולים הרבה מאוד כסף", מציין גילוני. "כאן נכנס מכשיר ה- ONDA שפירושו בלטינית "גל". המכשיר מוציא גלי מיקרו שמסוגלים לחדור לתוך השומן סביב אותם מיתרים, והם מושכים את העור למטה. הגלים מגיעים עד לטמפרטורה של 60 מעלות וממיסים אותו – מבלי לפגוע בעור למעלה.

טיפול בצלוליט

כשנשאל על אופן ובטיחות הטיפול, הסביר גילוני שמדובר בגלים אלקטרו-מגנטיים שאינם מסוכנים, כי הגלים "חוזרים" למכשיר במהלך הטיפול. "בידית יש חלק חיצוני שמקרר בעוצמה של 5 מעלות", הסביר. "האישה בזמן הטיפול חשה בחום. במידה וחם לה מאוד, מזיזים מעט את הידית הצידה. זהו טיפול שנעים ונוח הרבה יותר בהשוואה לטיפולי לייזר רגילים

צפו בראיון המלא בערוץ 13: