מתיחת פנים באמצעות חוטים
צפו בסרטון המדגים את הפרוצדורה

ד”ר יאיר גילוני מבצע במרפאתו טיפולים שונים שמטרתם חידוש העור ומיצוק פנים וצוואר, לקבלת מראה צעיר ורענן יותר. בין הטיפולים ניתן למצוא פילינג עמוק לחידוש העור, הזרקות למילוי קמטים באמצעות חומרים שונים ויעילים ועוד. הטרנד האחרון באירופה ובארצות הברית, המבוצע גם הוא במרפאתו של ד”ר גילוני, הוא מתיחת פנים ללא ניתוח, באמצעות חוטים.

מדובר במתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטי APTOS האיכותיים – המאפשרת לפתור בעיות באזור הפנים. נשים שלא מעוניינות לבצע הזרקות מילוי קמטים למשל, יכולות בהחלט לעבור טיפול מתיחת פנים באמצעות חוטים בשיטה זו, לאחר התייעצות ראשונית עם ד”ר גילוני. לאורך החוט שבו מבוצעת הפרוצדורה, ישנן נקודות התופסות את העור בעדינות, מותחות אותו ולא מאפשרות לו לרדת בחזרה. לחוט אין כל תופעות לוואי והפרוצדורה כולה הנה באישור ה-FDA ומשרד הבריאות.

מתיחת פנים עדינה – עם תוצאות ניכרות לעין

פרוצדורה זו נחשבת עדינה ולא אגרסיבית ומעניקה תוצאות נאות לעין ומיידיות. לנשים רבות השוקלות אם לבצע ניתוח מתיחת פנים, ישנה כעת אלטרנטיבה עדינה ונוחה יותר. ניתן לקבל אפקט מתיחה ניכר ואף לשלב טיפול זה עם טיפולי אנטי אייג’ינג.

ניתן לבצע מתיחת פנים בחוטים באזורים שונים בפנים – בין אם מדובר באזור הרכות, החלק התחתון של הפנים או הלחיים. ההזרקות באזור הלחיים נחשבות בדרך כלל לקשות יותר – אך על ידי החוטים, פשוט ניתן למתוח את העור באזור זה בקלות. התוצאות של מתיחת פנים בחוטים נשמרות בין שנה וחצי לשנתיים שבהן ניתן ליהנות מהתוצאות.

יתרונות הפרוצדורה

  • אפקט מתיחה אמיתי – התוצאות נראות היטב לעין.
  • דחיית ניתוח – ביצוע הטיפול מאפשר לדחות ניתוח מתיחת פנים עבור נשים מסוימות.
  • גם גברים יכולים – הפרוצדורה ניתנת לביצוע גם במקרים שבו גברים מעוניינים לבצע מתיחת פנים קלה.
  • מתן מענה למטופלים שעברו אירוע מוחי – במקרים רבים לאחר אירוע מוחי, ישנו שיתוק הפוגע בעצב האחראי על תזוזת שרירי הפנים, היוצר עיוות אסתטי. במקרים אלו נבדקת האפשרות לבצע מתיחת פנים בחוטים בצד שנפגע ויוצר חוסר סימטריות.

מי מתאים לעבור את הטיפול?

בדרך כלל, המטופלות הקלאסיות בטיפול זה הן בנות 50 ויותר, אך גם נשים צעירות יותר (סביב גיל 40) הן קהל יעד פוטנציאלי לעבור מתיחת פנים בחוטים. במקרים מסוימים, מספיק שימוש בחוט אחד בכל צד כדי להחזיר את הפנים למצב של כ-10 שנים לאחור. נשים נוספות שמתאימות לעבור את הטיפול הן אלה הסובלות מקמטים בצוואר, ומעוניינות לפתור את הבעיה שעד כה הרפואה האסתטית לא סיפקה לה מענה הולם.

ניתוח פלסטי מול מתיחת פנים בחוטים

חשוב לציין כי יש מקרים שבהם טיפול מתיחת פנים בחוטים לא יוכל להחליף ניתוח – למשל במקרים שבהם הפנים או הצוואר נפולים ביותר. עם זאת, הטיפול היעיל המבוצע במרכז הרפואי לבריאות העור מאפשר לבצע מתיחת פנים ומתיחת צוואר, שעד לפני זמן לא רב, לא היו אפשריות אלא בניתוח.
כשמדובר בניתוח מתיחת פנים, ברור שיש סיכוי גבוה לתופעות לוואי רבות, דוגמת פגיעה בעצבים, אסימטריה, שטפי דם ממושכים, פגיעה בכלי דם ועוד. כמו כן, ההחלמה מניתוח פלסטי ארוכה ולעתים חולפים חודשים עד שניתן לראות תוצאה סופית. במתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטי APTOS, התוצאה נראית לעין מיד ואין כל החלמה, אם כי ייתכנו מספר ימים בודדים של כאב קל.

לקבלת ייעוץ מקדים ללא התחייבות חייגו 03-5223092/8 או מלאו פרטים:

פוסטים מהאתר בנושא