השנים עוברות והצוואר הולך ונעשה מבוגר יותר? חולמת על צוואר מתוח יותר? כיום זה אפשרי – מתיחת צוואר ללא ניתוח אצל ד”ר יאיר גילוני.

כל מי שעוסק ברפואה אסתטית ואף בניתוחי צוואר, יוכל לומר לכם שהצוואר הוא נקודת תורפה, שכן עד היום אין בנמצא טיפולים אפקטיביים לצוואר, מלבד ניתוח. גם אם הוחלט לבצע ניתוח, ברוב המקרים מדובר בניתוח לא קל שתוצאותיו אינן מובטחות. לכן, נשים רבות נרתעות מביצוע ניתוח ומשתמשות בתכשירים שונים, שרק מקלים על המצב, אבל לא משנים אותו.

כבר בגילאי 40 ומעלה ניתן לראות את הסימנים הראשונים של נפילת העור, וביצוע מתיחת צוואר ללא ניתוח אפשרי בדרך כלל מגילאים אלו. טיפול זה מומלץ במיוחד עבור נשים בגילאים 60-65 ומעלה, אז בדרך כלל עור הצוואר משתנה ונעשה רפוי עוד יותר.

איך מבוצעת מתיחת צוואר ללא ניתוח?

הטיפול נעשה באמצעות חוטי “סילואט סופט” וחוטי “Aptos” – מדובר בחוטים עדינים הנספגים בעור ומותחים קלות אזורים שונים בפנים. חוטים אלו מתאימים מאוד גם לאזור הצוואר ומאפשרים ליצור אפקט מתיחה מרשים מיד בתום הטיפול. החוטים, המאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות מתאפיינים בנקודות לאורכם המותחות את העור ולא מאפשרות לו לרדת בחזרה.

אל אזור הצוואר מוחדרים שני חוטים – אחד מכל צד, שמביאים לאפקט מתיחה מצוין. בתמונה זו ניתן לראות אישה בשנות ה-70 לחייה, שהייתה מעוניינת בניתוח, אך ביצעה את הטיפול במקומו וכך למעשה דחתה את הניתוח. התוצאות שנראות באופן מיידי, נשמרות בין שנה וחצי לשנתיים.

יתרונות הטיפול

– מתאים כמעט לכל אישה שמעוניינת לשפר את מראה הצוואר (למעט נשים בעלות עודפי עור בצוואר)
– תוצאות ניכרות לעין באופן מיידי
– טיפול המבוצע ללא הרדמה
– תוצאות נשמרות לאורך זמן
– ניתן להמשיך בשגרה לאחר הטיפול

 

מתיחת צוואר ללא ניתוח

לקבלת ייעוץ מקדים ללא התחייבות חייגו 03-5223092/8 או מלאו פרטים: