שאלות ותשובות בנושא הזרקת בוטוקס

הבוטוקס הוא רעלן רפואי הנקרא גם בוטוליניום טוקסין אשר עובר תהליך החלשה וכתוצאה מכך ניתן להשתמש בו לצרכים אסתטיים. הבוטוקס נמצא בשימוש נרחב בישראל ובעולם כולו. מעל 30 שנים החומר עבר מחקרים רפואיים רבים ונמצא בטוח ביותר לשימוש רפואי קוסמטי. פרסומים מדעיים רבים חזרו ואישרו את בטיחות השימוש בבוטוקס.

קמטים רוחביים במצח, קמטים בין הגבות, קמטים לצידי העיניים, הזעת יתר בבית השחי ובכפות ידיים ורגליים.

בטיפול בוטוקס רגיל, טווח הפעילות של החומר הוא בדרך כלל שלושה עד ארבעה חודשים. לאחר פרק זמן זה, יהיה צורך להזריק בוטוקס פעם נוספת לאותם אזורים. עם זאת, ניתן להזריק את החומר עד שלוש פעמים בשנה.

הטיפול שמציע לכן ד”ר גילוני להשגת תוצאות טבעיות ויפות, הוא שילוב של הזרקת בוטוקס יחד עם חומרי מילוי. כדי לתת נפח לאזור הקמטים העמוקים, נעשית לאחר הזרקת הבוטוקס הזרקת חומרי מילוי. מדובר בחומצה היאלורונית שמוזרקת לאותם האזורים באמצעות מחט הקנולה העדינה (מחט ללא חוד). כידוע, תוצאות הזרקות מילוי הנפח לפנים, נשמרות למספר חודשים עד שנה, וכך גם כאשר האפקט של הזרקת הבוטוקס יפוג, חומרי המילוי יישארו פעילים ויעניקו לפניכן מראה רענן ומלא יותר

טיפול פילינג לחידוש העור מיועד לנשים ולגברים אשר מעוניינים בחידושו של עור הפנים, הצוואר והידיים.. לא מדובר בטיפול קוסמטי, אלא בטיפול אמיתי הגורם כאמור לפעילות של הדרמיס (השכבה העמוקה של העור).

בשונה מאזורים אחרים כמו הפנים לדוגמה, כאשר מדובר בצוואר, מבוצעות הזרקות של כמות חומר קטנה במספר נקודות בצוואר. התוצאה היא חוסר פעילות של שריר הפלטיזמה שבצוואר, האחראי על הקמטים. ההזרקה מביאה לכך שהשריר אינו פועל, וכתוצא הקמטים בצוואר מטשטשים.

תוצאות הטיפול נשמרות למשך כשלושה חודשים מיום הטיפול. עם זאת, לעתים התוצאה תישמר לפרק זמן קצר יותר, שכן מדובר בשריר גדול יחסית אליו מוזרק החומר.

יש לכם שאלות נוספות? השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם