יאיר גילוני
יאיר גילוני

הסרת קסנטלזמה ללא ניתוח באמצעות מכשיר ה-Plexr

קסנטלזמות הן מרבצי כולסטרול המופיעים בדרך כלל מעל העיניים ומתחת להן. לעתים, רמת הכולסטרול הגבוהה בדם גורמת להיווצרות של קסנטלזמות. עם זאת, במקרים רבים אחרים, רמת הכולסטרול בדם מאוזנת לחלוטין וניתן להיתקל בקסנטלזמות, והדבר מעיד שאין קשר בין הדברים.

גודלה של קסנטלזמה היא בדרך כלל בין כמה מילימטרים לכמה סנטימטרים, והיא תופיע כמעט תמיד סביב העיניים, באזור העפעפיים העליונים או התחתונים, ובחלק הפנימי שלהם. הדבר מפריע למראה אסתטי של נשים וגברים רבים, מה שעלול להוביל לחוסר ביטחון עצמי.

טיפול בקסנטלזמה - ד"ר יאיר גילוני

כדי להתמודד עם הבעיה עד היום, היה נדרש טיפול של צריבה או חיתוך העור והוצאת הקסנטלזמה. במקרה של חיתוך, הדבר היה פולשני ומצריך תקופת החלמה ארוכה. כיום, עם התקדמות הרפואה והטכנולוגיה, הפתרון מהיר, קל ויעיל יותר.

מכשיר ה-Plexr הנמצא במרפאת ד"ר יאיר גילוני מאפשר טיפול בקסנטלזמות בצורה מקצועית ויעילה, שאינה פולשנית. המכשיר בנוי בצורת ידית אגרונומית ובאמצעותו ניתן לטפל במספר בעיות, למשל: מילוי קמטים, הרמת עפעפיים ללא ניתוח וגם טיפול בקסנטלזמות. לאחר הטיפול משוחררת המטופלת לביתה להמשך שגרת היום!

באופן כללי, מכשיר ה-Plexr מסוגל להוריד את נגעי הקסנטלזמות בטיפול בודד ללא כל סימנים. הוא אינו פולשני ומאפשר חזרה לשגרה באופן מיידי, עם היציאה מדלת המרפאה. בתמונה ניתן לראות את השיפור המשמעותי במראה העור באמצעות שני טיפולים במכשיר ה-Plexr. כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן היה לראות את ההשפעה הגדולה על העור שמתחת לעיניים.

דילוג לתוכן