יאיר גילוני
יאיר גילוני

איך מתבצע טיפול מקומי להמסת שומן

זה קורה לרבים מבינינו: אנחנו מקפידים לאכול נכון ולעשות פעילות גופנית באופן קבוע ואפילו מצליחים לרדת במשקל. אבל הגיזרה? היא נשארת אותו דבר. קפלי השומן המציקים מסרבים להיעלם, למרות המאמצים הרבים שאנחנו משקיעים בכך.

עבור שסובל מהתופעה, יש לנו בשורה טובה: בעזרת טיפול חדשני שנכנס לאחרונה לישראל (וגם למרפאתינו) ניתן להגיע לחיטוב הגוף ללא ניתוח ולהיפטר ממצבורי שומן ממקומות מעצבנים .סנטר כפול , ירכיים , בטן, מותניים וגב. וכך, לצד הדיאטות, התזונה הנכונה והחיים הספורטיביים קיימת שיטה המאפשרת לנו להמיס את השומן. יש לציין כי לא מדובר בטיפול המחליף את השיטות הקיימות, אלא פועל בנוסף.

לרובנו זה יישמע כמו חלום, אך למעשה מדובר ברעיון מרתק ומוצלח שנוסה לראשונה בסוף שנות השמונים על ידי פרופסור איטלקי בשם סרג'יו מג'יורי ובאמצע שנות התשעים נבחן בהצלחה על ידי רופאת העור הברזילאית פטרישיה רייטס. השיטה אותה פיתחו כל השנים ונוסתה בהצלחה כוללת הזרקת חומר בשם פוספוליפידים – phosphatidylcholine (PPC). זהו חומר טבעי המורכב מפולי סויה ואותו מזריקים ישירות אל הגוף.

אותו החומר, באותו המבנה הטבעי מיוצר באופן טבעי ע"י הגוף אשר מבצע מגוון פעולות נרחב במיוחד בכל מה שקשור לחילוף חומרים. בעולם הרפואה השתמשו בחומר הזה במשך שנים לטובת הגנה על הכבד ולמנוע תסחיף שומנים בדם. הודות לפיתוח נוסף של הרופא האוסטרי פרנץ האסנגשוונדר, אשר נחשב לאחד המובילים בתחומו באירופה ניתן להשיג תוצאות טובות יותר במהירות גבוהה יותר ולהפוך את הטיפול לסטנדרטי ונפוץ.

יאיר גילוני
יאיר גילוני – טיפול מקומי להמסת שומן (לפני שמאל-אחרי ימין)

רבים מכירים את העובדה כי למרות שינויים בהרגלי האכילה, דיאטות רבות ופעילות ספורטיבית ענפה, עדיין נותרים עודפי שומן בגוף שפשוט מסרבים להיעלם. הזרקת ליפוליסיס לא מייצרת קסם ומעלימה את עודפי השומן. מה שהטיפול כן עושה הוא לאפשר לשומן באזורים מסוים להיכנס ולאחר מכן להיקלט על ידי חילוף החומרים של הגוף. החומר הפעיל מוזרק דרך מחט דקה ישירות אל איזור השומן ומפרקת את תאי השומן. השומן המפורק מסולק על ידי הגוף בדרכים טבעיות. היקפי הגוף באזור המטופל יורדים בעקביות ואותם אזורים בעקבות האלסטיות של הגוף חוזרים להיות מהודקים ובעצם לא נשארים עודפי שומן.

קראו עוד על המסת שומן בקור

דילוג לתוכן