יאיר גילוני
יאיר גילוני

למה חלק מהנשים נרתעות מלהציג את כף היד שלהן?

בתקופה זו אנו נמצאים בעיצומו של הקיץ, מה שמצריך לא פעם, בשל החום, לבישת בגדים קצרים והפשלת שרוולים. לא פעם, הסיטואציה הטבעית עבור חלקנו, אינה נוחה לחלק מהנשים בגילאים מבוגרים, ולא בשל משקל עודף או בעיית דימוי גוף. נשים אלה, שהגיעו לעשור השישי והשביעי לחייהן, חוששות לעתים לחשוף את כפות הידיים שלהן, שמסגירות את גילן.

במקרים רבים, נשים שעברו טיפולים כמו מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים, או מילוי קמטים באמצעות חומרי מילוי, הן בעלות מראה פנים צעיר ורענן – אך כפות הידיים שלהן נותרות עם סימני הגיל. בגילאים מבוגרים, הידיים מאבדות מהנפח שלהן ומתדלדלות – הוורידים והעצמות נראים מבעד לעור הדק, והדבר מהווה סממן לגיל מכובד. בפועל, תופעת "הזדקנות כפות הידיים" נגרמת בשל היעלמות השומן התת-עורי עם השנים. לזאת יש להוסיף את כתמי הפיגמנטציה שנוטים להופיע בגילאים מתקדמים, שמאפיינים גם הם יד מבוגרת.

הפתרון יעיל ופשוט

במרכז הרפואי לבריאות העור, אנו מספקים מענה אידאלי להזדקנות כפות הידיים בדמות הזרקת חומר מילוי אל כף היד. החומר המוזרק הוא רדיאס, המבוסס על סידן. זהו חומר סמיך יותר בהשוואה לחומצה היאלורונית המוכרת לרובנו. חומר זה מחזיר את הנפח לכף היד, מאפשר לטשטש את הוורידים והעצמות, וכך מסייע למראה כף יד צעירה יותר.

היתרון הגדול בטיפול זה, הוא עובדה שאת תוצאותיו ניתן לראות במקום: חומר המילוי מוזרק אל כף היד והמטופלת משוחררת להמשך שגרת יומה, עם ידיים מלאות וצעירות. חומר המילוי נשמר כשנה אחת, ולאחריו יש צורך לעבור את הטיפול שוב.

דילוג לתוכן