יאיר גילוני
יאיר גילוני

פוטושופ? המסת שומן בקור הופכת אותו למיותר!

מה לא שמענו על הפוטושופ בהקשרים של אידאל היופי והשאיפה של נשים ונערות רבות להיראות כמו הכוכבות המפורסמות והנוצצות. כפי שאנו יודעים, בתמונות רבות שאנו רואים בפרסומות, בטלוויזיה, בעיתונים ובאינטרנט – מבוצעת הצרת היקפים מסוימת ש'מייפה' את הדמויות, בדרך כלל נשים – הצרת ההיקפים הממוחשבת הזו נועדה לטשטש אזורים מלאים יותר, ועם הזמן קמו למנהג זה מתנגדים.

פוטושופ? המסת שומן בקור היא הפתרון להצרת היקפים
הכותרת מתוך ידיעות אחרונות

לאחרונה, העיתון "ידיעות אחרונות" החליט להפסיק את השימוש בתוכנות עריכה גרפיות שמטרתן להצר היקפים למצולמים בעיתון – וההחלטה עוררה תגובות חמות. כזכור, "חוק הפוטושופ" של חברת הכנסת לשעבר, ד"ר רחל אדטו, קבע כי דוגמניות הסובלות מתת משקל לא יופיעו בפרסומות וכמו כן הוא קובע שאם מבוצעת הצרת היקפים באמצעות תוכנה מתאימה, הדבר יצוין באופן בולט בפרסומת.

האם לזה מתכוונים כשאומרים "פוטושופ מוגזם"?
האם לזה מתכוונים כשאומרים "פוטושופ מוגזם"?

כיום, כאשר עריכת תמונה מתאפשרת גם לכל אחד מאיתנו באמצעות הטלפון החכם, חלקנו בוחרים לערוך את התמונה רגע לפני ההעלאה לרשתות החברתיות. מדובר במגמה אותה למדנו, ככל הנראה, מהתקשורת המשדרת לנו ומטמיעה בנו אידאל יופי מסוים.

'אידאל הפוטושופ' הופך למציאות

בכתבה שפורסמה בנושא, התראיינו מספר נשים מפורסמות שהתייחסו לסוגיה ובירכו על המהלך. כשאחד העיתונים הנקראים בארץ בוחר להפסיק את השימוש בעריכת תמונות, סביר להניח שעיתונים רבים יילכו בעקבותיו. אחד האזורים שבדרך כלל עוברים עריכה גרפית הוא המותניים. האמת היא – שעם האמצעים הקיימים כיום והטכנולוגיה המתקדמת – במקרים רבים לא צריך פוטושופ באזור זה: ניתן לבצע הצרת היקפים בטיפול אחד ולהפוך את 'אידאל הפוטושופ' למציאות!

photoshop1

המסת שומן בקור באמצעות מכשיר מסוג 'זלטיק' (Zeltiq) היא הפתרון להצרת היקפים באזור המותניים, ללא כל צורך בהתערבות פולשנית. האזור מקורר לטמפרטורה נמוכה מאוד ובסיום הטיפול, המטופלת משוחררת לביתה ויכולה להמשיך בשגרת יומה כרגיל. הטיפול מאושר על ידי ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות ונשים רבות שכבר ניסו יכולות להעיד על ההצלחה.

בדרך כלל, ממוצע הצרת ההיקפים באזור המותניים עומד על 6-8 ס"מ לאחר כ-3 חודשים, אך הדבר משתנה ממטופלת למטופלת. פוטושופ? במציאות שלנו, שבה ניתן לדאוג להיקפים שלנו בעצמנו, מדובר במצרך בהחלט מיותר.

מעוניינת לשמוע על המסת שומן בקור באמצעות מכשיר ה-Zeltiq המתקדם? צרי איתנו קשר בטלפון 03-5223092/8.

דילוג לתוכן