יאיר גילוני
יאיר גילוני

פילינג עמוק לחורף

את טיפול הפילינג ניתן לבצע בכל עת ובכל זמן, אך במדינת ישראל בה הקיץ שולט, מומלץ להתחשב בעור הפנים ולבצע את הטיפול בחורף. מדוע ? התשובות לפניכם

במדינת ישראל הברוכה במזג אוויר קייצי עם קרני שמש לוהטות, לוקחים בחשבון את עונות גם בטיפולים אסתטיים. אמנם הטיפול יכול להיעשות בכל ימות השנה, אך ישנה עדיפות לתקופת החורף מכיוון שתהליך ההחלמה קל יותר בחורף ובחלק מהטיפולים הופך יעיל יותר בגלל מזג האוויר הקריר יותר.

מה זה פילינג ?
פירוש המונח פילינג הוא קילוף ומשמעותו קילוף העור וסילוק השכבות החיצוניות אשר נפגעו בין השאר מנזקי השמש, וזו סיבה נוספת מדוע כדאי לבצע את הטיפול בחורף. פילינג הוא אחד הטיפולים שמומלץ לעבור אותו בחורף כיוון שלאחריו הפנים אדומות והמזג אוויר הקריר ההחלמה נעשית נעימה יותר ומאחר ויש להימנע מחשיפה לשמש, משהו שכמעט ולא ניתן לעשות אותו בזמן הקיץ ואילו בחורף הוא אפשרי.

פילינג עמוק הוא תהליך קצר הנמשך כשעה, ומבוצע על ידי רופא בלבד. את הטיפול עושים בחדר ניתוח שכן רופא מרדים דואג לתת למטופלת חומר מטשטש על מנת שלא תרגיש את פעולת הפילינג. פילינג עמוק מסלק קמטים עמוקים יותר, כתמי פיגמנטציה וחטטי אקנה. כאשר הכתמים נעלמים כלא היו, העור מקבל טקסטורה צעירה יותר עם מחזור דם משופר ומיני ליפטינג של העור.

זמן החלמה
משך ההחלמה הוא כשבוע בו לא מומלץ להיחשף לשמש כדי להגן על עור הפנים כמו כן מומלץ להגן על עור הפנים מקרינת השמש גם בחורף לכן יש למרוח קרם עם מקדם הגנה גבוה ואף להקפיד על החדרת קרם לחות לעור למנוע את התייבשות העור בקלות. התוצאה נשמרת לשנים רבות ואין כל צורך לבצע הזרקות יקרות מדי שנה.

פילינג עמוק בחורף מאפשר להימנע מניתוחי מתיחת העור, רק שבוע אחד של החלמה ומקבלים תוצאות מדהימות המורידות לפחות עשור ממראה גילך. הקמטים והכתמים נעלמים כלא היו.

דילוג לתוכן