יאיר גילוני
יאיר גילוני

5 הבדלים בין המסת שומן בקור לניתוח שאיבת שומן

פד אנטי-פריז המגן על העור במהלך הטיפול
פד אנטי-פריז המגן על העור במהלך הטיפול

נשים וגברים רבים מתעניינים בעונה הזו בטיפולי המסת שומן בקור, ושואלים את עצמם מה היתרונות של טיפול זה לעומת ביצוע ניתוח שאיבת שומן. אנו כאן כדי להסביר מהם היתרונות. תחילה, נדבר על התוצאה: המסת שומן בקור מובילה אל הצרת היקפים של מספר סנטימטרים (לרוב 4-8 ס"מ), תלוי באזור המטופל.

כמו כן, ראוי לציין כי השיטה נועדה לטפל באזורים השומניים המציקים בגוף, שממשיכים 'להציק' לנו על אף הדיאטה והתזונה. המסת שומן בקור לא נועדה לנשים ולגברים בעלי עודף משקל – שכן היא לא תהיה יעילה עבורם. כדי לדעת אם אתם מתאימים לעבור טיפול זה להצרת היקפים, מומלץ להתייעץ עם ד"ר יאיר גילוני.

יתרונות המסת שומן בקור לעומת שאיבת שומן

  • הליך לא פולשני – היתרון הגדול מכולם הוא שלא מדובר בהליך פולשני: אין סכינים, אין צלקות ואין תפרים. כל ההליך מבוצע בצורה שאינה פולשנית, וזו הסיבה שאין כאבים ואין צורך בהרדמה.
  • אין צורך בהכנה – פגישת ייעוץ היא תמיד מומלצת לפני טיפול להצרת היקפים מסוג זה כדי לוודא שאתם מתאימים לטיפול, אבל באופן כללי אין צורך בהכנה ובהסברים מיוחדים, בניגוד לניתוח.
  • אין תקופת החלמה – סיימתם טיפול המסת שומן בקור? לאחר כמה דקות תוכלו לשוב לשגרה מלאה: לעבודה, למטלות הבית ולחייכם הרגילים. בניתוח שאיבת שומן לעומת זאת, יש צורך להישאר להשגחה ולהתאוששות לאור ההליך הפולשני, ובנוסף ללבוש מחוך המסייע בהחלמה.
  • ללא חדר ניתוח – הטיפול מבוצע בקליניקה של ד"ר יאיר גילוני ולא בבית החולים או בחדר ניתוח, שכן אין צורך בכך! ייתכן שכבר עברתם ניתוחים בחייכם, ומיותר לציין שמדובר בחוויה מלחיצה ולא נעימה. בטיפול הצרת היקפים אין צורך לחשוב על חדר הניתוח, ואפילו במהלכו ניתן לצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר ולבצע פעולות בסיסיות בשכיבה.
  • אין פגיעה בתאים וברקמות – בניגוד לשיטות אחרות ובהן ניתוח שאיבת שומן, הליך זה ייחודי שכן הוא לא גורם נזק לשום רקמה אחרת. הקור פוגע רק בתאי השומן וזאת במטרה להרוס אותם.

צפו בד"ר גילוני מתארח בתכנית "ממחר דיאטה" בערוץ 10 ומדבר על השיטה:

דילוג לתוכן