יאיר גילוני
יאיר גילוני

5 סיבות לעבור מילוי קמטים במרפאת ד"ר יאיר גילוני

"אולי אני צריכה לעבור ניתוח מתיחת פנים? אבל רגע, אני מפחדת! אולי נוותר? או שנדחה את זה?"

m1את השאלות שלמעלה שואלות את עצמן לא מעט נשים הנמצאות בעשורים הרביעי ומעלה לחייהן. עור הפנים עובר שינויים ועם השנים ניתן לראות את סימני הגיל נותנים את אותותיהם: הלחיים מצטמקות, אזורים באזור הפנים שפעם נראו מלאים, נראים ריקים וחסרים כיום – ועוד מגוון תופעות שמגיעות ככל שאנו מתבגרים. השינויים במראה הפנים מעלים את השאלות הרבות באשר לנחיצות של ניתוח מתיחת פנים.

האמנם? האם כל אחת שמעוניינת במראה צעיר יותר ובנפח שאפיין את פניה, צריכה לעבור ניתוח מתיחת פנים? התשובה היא לא. כיום, בטיפול מילוי קמטים קצר, ניתן להצעיר את עור הפנים באופן נקודתי ובאזורים ספציפיים, מבלי לעבור פרוצדורה פולשנית. חומרי המילוי הם אמנם זמניים, אך מחזיקים מספר חודשים גדול ואף למעלה משנה בחלק מן המקרים.

אז למה כדאי לך לשקול לבצע מילוי קמטים? הנה 5 סיבות

  • כי אין צורך בניתוח – כפי שציינו, ניתוח הוא פרוצדורה מורכבת המצריכה הכנה והחלמה, שלא לדבר על הפרוצדורה הפולשנית מאוד. מילוי קמטים מאפשר לטפל בבעיה באופן נקודתי מבלי להיכנס לחדר הניתוח ולפגוש את סכין המנתחים.
  • מגיע לך להיראות צעירה – נשים רבות סובלות מביטחון עצמי ירוד כתוצאה ממראה הפנים שלהן. הפנים, כמו שכולנו יודעים, הם כרטיס הביקור שלנו והאזור הראשון שבו אנו פוגשים כאשר אנחנו רואים אדם חדש. טיפול באזורים הבעייתיים (למשל, אזורים שאיבדו מנפחם) יכול להחזיר את הביטחון העצמי שאבד ולצאת לדרך חדשה!
  • בגלל הפרוצדורה הפשוטה – לאחר ייעוץ ראשוני במרפאת ד"ר יאיר גילוני, נאתר את הקמטים, נתאים את ההזרקות למצב הקמטים ולאזור שבו הופיעו ונבצע את הטיפול. לרוב מדובר בפרוצדורה פשוטה ביותר האורכת כמה דקות בלבד – והתוצאות נראות באופן מיידי.
  • החזרה לשגרה – בניגוד לניתוח המצריך החלמה, מילוי קמטים לא מצריך החלמה. ההפך הוא הנכון: ניתן לחזור לשגרה באופן מיידי, בלי בעיה, מיד כאשר אתן יוצאות מהמרפאה.
  • בגלל הניסיון – ד"ר גילוני עוסק ברפואה משנת 1975 ועד היום. הוא עבר השתלמות בבית החולים בילינסון במחלקה הכירורגית לכלי דם ובמשך שנות פעילותו ביצע טיפולים רבים שהובילו לתוצאות מעולות בקרב מטופלים רבים.

צפו: כיצד מבוצע הטיפול

דילוג לתוכן