יאיר גילוני
יאיר גילוני

שאלות ותשובות בנושא הזרקות בוטוקס

תמיד רצינו לדעת מה תפקידו של הבוטוקס על הקמטים וכיצד ניתן להשתמש בו בצורה הטובה ביותר. כל השאלות והתשובות לפניכם.

– האם הזרקת בוטוקס יכולה לסייע לנוקשות באיבר בגוף המורגש לאחר אירוע מוחי ?

– ייתכן וטיפול בעזרת בוטוקוס יסייע לטיפול בנוקשות ביד למשל ויסייע לקבלת רפיון. חשוב שאת הטיפול יבצע רופא מיומן המכיר את סגולות הבוטוקס. פרט חשוב הוא להזריק את החומר בהדרגה כדי לא לגרום לנזק. תמיד ניתן להוסיף כל פעם חומר לפי מידת הצורך, אך לא ניתן להוציא חומר לאחר שהוזרק.

– האם יש חומר שאיתו מומלץ לעבות שפתיים ?

– מומלץ לבצע עיבוי שפתיים בעזרת חומר זמני הנקרא חומצה יאלורונית. זהו חומר המתכלה בתקופה של עד שישה חודשים, כאשר מדובר בתגובה אישית ושונה מאדם לאדם. את התוצאות ניתן לראות באופן מיידי ולא קיימות תופעות לוואי. מנגד, ישנו הסיליקון. זהו חומר קבוע אשר מופק ממינרל הצורן. חומר זה נשאר באופן קבוע בשפתיים. סבב הפגישות הוא עד חמש פגישות אחת לשבועיים, שלושה. את הסיליקון מזריקים במיקרו טיפות והוא מתפקד כזרז לעיבוי השפתיים. שני החומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות.

צפו בסרטון המסביר בצורה מקיפה על הזרקות בוטוקס:

– כיצד מתבצע מילוי נפחים בלחיים ועיצוב קו הלסת ?

– מילוי נפחים מבצעים בעזרת חומרים זמניים וסמיכים אשר נשארים בגוף לתקופה של עד שנה. את החומר מזריקים בעזרת קנולה שאינה גורמת לשטפי דם והיא בעצם מחט ללא חוד במקביל היא מסייעת לדיוק מקסימלי במילוי השקעים ופיסול קו הלסת ומיד לאחר הטיפול אפשר לחזור לעבודה בצורה רגילה. את החומר קובעים בהתאם  לעומקם של השקעים.

– מהי הזרקה על ידי קנולה ?

– הקנולה היא מחט ללא חוד. המחט ארוכה ודקה ומאחר והיא  בעלת ראש עגול שאינה פוגעת בכלי דם עמוקים היא גם לא גורמת לשטפי דם. מדובר במחט מדויקת מאוד וחסכונית בחומר. עבודה עם הקנולה דורשת מיומנות רבה ובעזרת השימוש בה ניתן להגיע למקומות שקשה להגיע אליהם בעזרת מחט רגילה.

– מה ההבדלים בין בוטוקס לחומרי מילוי ?

– פעולת הבוטוקס היא לשתק את השרירים ולמנוע מהם לזוז. הזרקת הבוטוקס מתבצעת למספר נקודות לשריר ולא לקמט ישירות. בעזרת פעולת הבוטוקס השריר לא זז. לעומת זאת חומרי מילוי שונים מוזרקים ישירות אל הקמט, ממלאים אותו ומחזיקים מעמד לתקופה של כשנה ותוצאתם מיידית.

דילוג לתוכן