הזרקות מילוי מול טיפול בקמטי עישון ב-Plexr
יאיר גילוני
יאיר גילוני

קמטי עישון: הזרקות מילוי VS טיפול במכשיר ה-Plexr

קרה לכן שניסיתן למרוח אודם, אבל האודם 'ברח' לו לאזור הקמטים שמעל השפה העליונה? אתן לא לבד. הקמטים שמעל השפה העליונה, הנקראים "קמטי עישון" או "קמטי ברקוד", נפוצים מאוד בקרב נשים ועלולים להפריע אסתטית לרבות מהן. זה קורה מכיוון שמבנה שריר השפה אצל נשים שונה מזה של הגברים. בנוסף, הקמטים הללו מאפיינים יותר נשים מעשנות, ומכאן שמם.

עד לשנים האחרונות, הפתרון הקיים לא היה מספק במיוחד: הזרקות מילוי חומצה היאלורונית אל הקמטים עצמם. למה הפתרון הזה לא היה מספיק? מכיוון שמשך השפעתו מוגבל וגם הפתרון אינו משפיע משמעותית על המראה לאחר הטיפול.

אלא שכיום ניתן לטפל בבעיה, באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, באמצעות מכשיר ה-Plexr המצוי במרכז הרפואי לבריאות העור, שבו גם ניתן לבצע טיפולים נוספים, דוגמת הרמת עפעפיים ללא ניתוח. מדובר בסדרה שאורכת בדרך כלל שניים עד שלושה טיפולים, שבה המכשיר המתקדם מאדה את העור ומקצר אותו, כך שבין טיפול לטיפול יורגש שיפור במצב הקמטים. למעשה, כבר כשבועיים-שלושה אחרי הטיפול הראשון, יהיה ניתן להבחין בשיפור.

השוואה בין הזרקות לבין טיפול במכשיר ה-Plexr המתקדם

השוואה בין טיפול ב-Plexr לבין הזרקות מילוי מעל השפה

טיפול זה מבוקש על ידי נשים רבות, המנסות למצוא פתרון קל ופשוט לקמטי העישון. חלק מהמטופלות המגיעות אלינו למרכז הרפואי לבריאות העור בתל אביב, מספרות שהתנסו בעבר בהזרקה לאזור הקמטים, אך זו לא סייעה להן. התגובות לטיפול, בכל אופן, מצוינות – והמטופלות מעידות על שיפור מקצה לקצה.

דילוג לתוכן