הצערת צוואר

כאשר אנו מתבגרים, מראה העור שלנו הופך למבוגר יותר וסימני הגיל ניכרים בו. אחד האזורים שבהם ניתן להבחין יותר מכל בסימני גיל, הוא אזור הצוואר, שבדרך כלל חשוף, בדיוק כמו הפנים שלנו. כאשר אנו מתחילים להתבגר, גופנו מפסיק לייצר סיבי קולגן, שאחראי במידה רבה לאלסטיות ולנפח העור – וכך העור שנותר מכסה פחות שטח ולכן פחות מתוח.

נשים רבות (וגם גברים) אינם משלימים עם מראה הצוואר שלהן. אמנם במקרים רבים, לא מדובר במועמדות קלאסיות לניתוח הרמת צוואר או מתיחת צוואר, אבל כן במצב שניתן לטפל בו באמצעות הכלים המקובלים ברפואה האסתטית לצורך הצערת הצוואר. לרוב יהיה מדובר בבנות 50-60 שבצווארן מעין קמטים רוחביים.

בחלק ניכר מהמקרים, אין צורך במתיחת צוואר! ניתן לטפל במראה הצוואר העייף והמבוגר באמצעות סדרת טיפולים להזרקת חומר חדשני, הנקרא LiftLight של רסטילן. מדובר בחומצה היאלורונית, אך לא בחומצה הסטנדרטית. החומר המוזרק אינו מיועד למילוי נפחים, אלא לקבלת מראה צעיר, מתוח ורענן יותר באופן טבעי.

איך מתבצע הטיפול?

הטיפול נועד לטפל בראש ובראשונה בקמטי הרוחב שבצוואר. מבוצעת הזרקה באמצעות מחט זעירה אל תוך הקמטים האלו ומזריקים את החומר הייחודי. ברוב המקרים לא תידרש אפילו הרדמה מקומית. אם קיימת רגישות ממשית, ניתן לאלחש את האזור באמצעות קור מקומי. בסך הכל מדובר בשתי פגישות, בהפרש של שבועיים זו מזו – לקבלת תוצאה טובה.

מה קורה לעור שלי אחרי הטיפול?

הטיפול יביא לשגשוג של תאים אלסטיים באזור הצוואר ולשגשוג קולגן, שחיוניים למראה צעיר יותר. בתקופה שלאחר הטיפולים, השפעת הטיפול תוביל לקבל מראה אידאלי. חשוב לתאם ציפיות ולציין כי הצוואר לא יחזור למראהו בגיל 20, אבל הטיפול בהחלט יגרום לו להיראות צעיר יותר וידחה את ההזדקנות לזמן מה. כדי לשמר את תוצאות הטיפול ולעדן את המראה, יש צורך לחזור על הטיפול בהמשך.

קמטי רוחב בצוואר

האם יש צורך בתקופת החלמה?

לא. אפשר לחזור לשגרה מיד לאחר סיום כל טיפול. ייתכנו שטפי דם מקומיים שנעלמים מהר מאוד, אך מלבד זאת אין שום מגבלה כתוצאה מהטיפול.

צרו קשר עם המרפאה בטלפון 03-5223092 או השאירו פרטים מטה

דילוג לתוכן