הרמת עפעפיים ללא ניתוח – טיפול חדשני וראשון בישראל

לאורך השנים, עור הפנים נעשה רופף יותר באזורים שונים וסימני הגיל עושים את שלהם. אחד האזורים הידועים שבהם חלים תהליכים אלו, הוא אזור העפעפיים. עם השנים, השינויים בעפעפיים העליונים יוצרים מראה 'עייף' יותר והדבר עלול להוביל לאי נוחות ולדימוי עצמי נמוך. עד היום, הפתרון לבעיות אלה היה ניתוח עפעפיים – פרוצדורה פולשנית הדורשת תקופת החלמה.

מהיום - עוברים הרמת עפעפיים ללא ניתוח - טיפול חדשני וראשון מסוגו בארץ

הכירו את Plexr: מכשור מתקדם הנפוץ באירופה ומצוי בישראל באופן בלעדי במרפאתו של ד"ר יאיר גילוני. מכשור זה מצוין למספר פרוצדורות רפואיות ובהן טיפול בקמטים. המכשיר עצמו אלחוטי, אגרונומי ונעשה בסטנדרטים גבוהים במיוחד, על מנת לספק פתרונות רפואיים מצוינים.

באמצעות מכשור זה, ניתן לבצע הרמת עפעפיים ללא ניתוח בקלות וללא צורך בהכנה או בזמן התאוששות. מדובר בסדרת טיפולים קצרה בת 2-3 מפגשים בדרך כלל, אחת לחודש. הטיפול עצמו אורך כ-10 דקות בכל עין. הוא אינו דורש הכנה כלשהי ולאחריו ניתן לחזור לשגרה מלאה.

מה מבוצע בטיפול?

הרמת עפעפיים ללא ניתוח מבוצעת כאמור ללא הכנה: אין צורך בהרדמה או בזריקות כלשהן. כחצי שעה לפני תחילת הטיפול מבצעים מריחה של קרם Emla לאלחוש מקומי, כדי שהמטופלת לא תרגיש חוסר נוחות כלשהי בעת ביצוע הטיפול. באמצעות הידית מבוצע שימוש באנרגיית פלזמה המאדה את עודף העור ופועלת על שכבת האפידרמיס בלבד (שכבת העור החיצונית ביותר). בימים שלאחר הטיפול, הגוף ירפא את המקום. הטיפול מביא לקיצור התאים האלסטיים (פיברובלסטים) וכך נוצר אפקט המתיחה.

מי יכול לבצע טיפול להרמת עפעפיים ללא ניתוח?

נשים (וגם גברים) המרגישים כי מראה העפעפיים אינו כבעבר, וכי כל מבט במראה מניב מראה כבוי ועייף, מוזמנים להגיע לייעוץ במרפאתו של ד"ר יאיר גילוני כדי לבחון את ביצוע הטיפול. בדרך כלל, גיל המינימום של המטופלות הוא בעשורים הרביעי והחמישי, אך הדבר משתנה מאישה לאישה.

ניתוח עפעפיים הוא פרוצדורה שמצריכה הכנה (שכן מדובר בניתוח לכל דבר) וכמובן זמן התאוששות שאורך עד כמה חודשים. בטיפול החדשני, אין הכנה ואין תקופת החלמה!

אחת מתופעות הלוואי האפשריות בניתוח היא אסימטריה בין העפעפיים. מכיוון שהטיפול החדשני אינו פולשני, אין אסימטריה: הרופא המטפל מבצע את אותה הפרוצדורה בשתי העיניים.

 מכיוון שבטיפול החדשני אין חתכים, אין צלקות כלשהן או הצטלקות יתר (קלואיד), דבר שעלול להתרחש בניתוח.

כאמור, אין צורך בהרדמה או בהזרקה של חומר כלשהו, לעומת ניתוח, בו זריקת ההרדמה הכרחית.

אחד היתרונות המרכזיים בטיפול זה הוא מחירו, שמגיע לכחצי ממחירו של ניתוח!