יאיר גילוני
יאיר גילוני

העלמת סימני מתיחה מתוך תכניתה של אורנה דץ

הופעת סימני מתיחה, למרות שרבים טועים לחשוב כך, איננה תופעה המאפיינת רק נשים לאחר הריון. סימני המתיחה, נוטים להופיע לאחר שינויים דרמטיים במבנה גופנו, כגון צמיחה מהירה בקרב צעירים או השמנה מהירה.

צפו בד"ר יאיר גילוני, מסביר על סימני המתיחה והטיפול להעלמתם:

סימני המתיחה, נוצרים כתוצאה מחוסר היכולת של העור לגדול ולהמתח באותה המהירות של העצם ובעצם מעידים על קריעתו של העור – פשוטו כמשמעו. הסימנים, עשויים להופיע בכל אזור בגוף, ביחס ישיר לצורת הגדילה של הגוף. אצל נשים בהריון למשל, הסימנים בד"כ יופיעו בבטן, אצל מפתחי גוף – באזור הכתפיים וכו'.

את הטיפול להעלמת סימני המתיחה, מומלץ לבצע כמה שיותר מוקדם ובסמיכות לזמן הופעתם, כך גם יעילות הטיפול תהיה גבוהה ומהירה יותר.

במהלך הטיפול, מוזרק CO2, על ידי מחט דקה המחוברת לבלון גז, לאזור הפגוע. לאור העובדה שהגוף מעוניין לפלוט ממנו את הגז בדיוק כמו בתהליך הנשימה, הוא מזרים לאזור דם. ברגע שהדם מגיע למקום ונתקל בזרימה בעייתית (לאור הקרע בעור), הטיפול העצמי של הגוף מתחיל. את ה-CO2, אגב – פולטים החוצה דרך מערכת הנשימה.

הטיפול אורך כ-10 מפגשים, כאשר הצלחתו והשפעתו תלויים מאוד בגיל סימני המתיחה, מצבם וכמובן – בריאות הגוף. לפרטים נוספים, צרו קשר כבר עכשיו!

דילוג לתוכן