יאיר גילוני
יאיר גילוני

חוות דעת של מטופלת בשידור חי – טיפול בסימני מתיחה

בעבר פרסמנו כמה וכמה כתבות העוסקות בטיפול בסימני מתיחה. אין ספק שמדובר באחד מהטיפולים הכי מבוקשים ומוצלחים במרכז הרפואי לבריאות העור, ובכל שנה עוברות מאות מטופלות טיפול לטשטוש ולהעלמת סימני מתיחה בבטן, ברגליים, בחזה ובירכיים. אותו טיפול המוצע כבר מספר שנים במרכז הרפואי, צבר עם השנים מטופלות מרוצות הממליצות על הטיפול שמבוצע בעזרת פחמן דו חמצני. 

כמו כן, ישנן תמונות המציגות את המצב של לפני ואחרי באזור הטיפול. ניתן לראות באותן תמונות את סימני המתיחה לפני הטיפול, כי האזור מלא סימני אדומים או לבנים, המעידים על גדילה משמעותית באזור ומתיחת העור. לאחר סדרת הטיפולים, ניתן לראות בדרך כלל שיפור רב באזור, עד כמעט העלמה של סימני המתיחה.

מטופלת מרוצה שחזרה לבצע שוב סדרת טיפולים

המטופלת המופיעה בסרטון, עברה בשנת 2013 סדרת טיפולים להעלמת סימני מתיחה. כיום, היא סטודנטית לרפואה ובעקבות עלייה במשקל, היא שבה לד"ר גילוני וביקשה לבצע שוב סדרה של 10 טיפולים לטשטוש והעלמת סימני מתיחה. ד"ר גילוני, כפי שניתן לראות, מחדיר את הפחמן הדו חמצני לסימני המתיחה, ובכך גורם לדם לזרום לאזור, ולהעלים את הסימנים הלבנים או האדומים הקיימים.

המטופלת מעידה כי בעבר הטיפול עזר לה מאד, והיא הייתה מרוצה מתוצאותיו. בעקבות אותן תוצאות, היא חזרה למרכז הרפואי לבריאות העור לסבב נוסף של טיפול בסימני מתיחה.

דילוג לתוכן