טיפול בצלקות

אם גם אתם סובלים מצלקות בעור הפנים והגוף – הגעתם למקום הנכון! במרפאתו של ד"ר יאיר גילוני, תוכלו לקבל את הטיפול המתקדם ביותר בעולם – הסרת צלקות באמצעות גלי רדיו, אשר נחשב לטיפול יעיל, מהיר וקבוע, שאינו דורש תחזוקה ושימור.

מה היא צלקת וכיצד היא נוצרת?​

צלקות נגרמות כתוצאה של תיקון העור לאחר פציעות כמו פצעי בגרות, אבעבועות רוח או עקב תאונות ומחלות. מראה הצלקת תלוי בצבע העור במרקם ובעומק וצורת הצלקת מושפעת גם מהגיל.

הצלקות המתקבלות לאחר אקנה בפנים הן הנפוצות ביותר וגורמות לסבל רב ולבעיות נפשיות לא מעטות, המלוות את אותם אנשים הסובלים מהם, לאורך כל החיים.

מה הוא טיפול בצלקות באמצעות גלי רדיו?
עד לאחרונה הטיפולים בצלקות היו מבוצעים ע"י פילינג עמוק, פילינג מכני, דרמרולר, הזרקות ולייזר. התוצאות היו די עגומות וזמן ההחלמה היה ממושך ולווה בתופעות לוואי קשות ולעיתים בלתי הפיכות.

כיום, הטיפול החדשני ביותר הוא טיפול באמצעות גלי רדיו המשלב שימוש במכשיר חדשני הנקרא ENDYMED. המכשיר פועל בעזרת גלי רדיו RF ונחשב לבעל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. טכניקה זו מאפשרת טיפול בכל סוגי העור ובמרבית סוגי הצלקות ומעניקה למטופל מענה מקצועי ויעיל.

איך מתבצע טיפול הסרת צלקות אקנה?

לאחר אלחוש האזור המטופל ע"י משחה, מעבירים את המכשיר על פני האזור בו ממוקמות הצלקות. גלי הרדיו החודרים לעומק העור, מחממים את שכבת הדרמיס, מה שגורם לחידוש הקולגן והאלסטיות של העור וממלא את הצלקות. אין כל הבזקי אור וניתן לטפל בכל אזורי הפנים וגם באזור הגב והחזה.

האם הטיפול כואב?
ביחס לטיפולי הצלקות שנעשו בעבר, טיפול זה נחשב פחות פולשני ונטול כאבים. במקרים מסוימים, ישנה הרגשה של חום מקומי ולכן מורחים משחה מאלחשת לפני הטיפול.

איך נראים אחרי הטיפול?
לאחר הטיפול העור מקבל גוון אדום באיזור המטופל. ישנם מקרים שגוון זה נשאר ליומיים-שלושה, אך ברוב המקרים הוא נעלם כעבור 24 שעות.

לאחר הטיפול, האזור המצולק ניחן באדמומיות יתר ולאחר יום יומיים מופיעים גלדים קטנים, אשר נשארים באזור הטיפול. לאחר יומיים נוספים גלדים אלה נופלים וניתן כבר לראות את התקדמות הטיפול ואת התוצאות החלקיות.

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות?

בדרך כלל התוצאות נראות לעין החל מהטיפול השלישי. במקרים של צלקות עמוקות יותר, יש לחכות עד 4-5 טיפולים על מנת לראות את התוצאה.

בכמה טיפולים מדובר?

טיפול בצלקות באמצעות גלי רדיו, נפרש בדרך כלל על פני 4-5 טיפולים , כאשר כל טיפול נעשה אחת לחודש. קביעת מועד הטיפולים נקבע על פי קצב ההתקדמות ועל פי מצב העור של המטופל.

האם יש צורך לחזור על הטיפולים בגמר הסדרה?

אין כל צורך לבצע חזרה על הטיפולים, כיוון שהטיפול באמצעות גלי רדיו הוא חד פעמי ותוצאותיו נשמרות לצמיתות.

צרו קשר עם המרפאה בטלפון 03-5223092 או השאירו פרטים מטה

דילוג לתוכן