טיפול בצלקות אקנה, צלקות לאחר אבעבועות רוח או ניתוחים

תוכן עניינים

אם גם אתם סובלים מצלקות בעור הפנים והגוף – הגעתם למקום הנכון. במרכז הרפואי לבריאות העור בראשות ד"ר יאיר גילוני, תוכלו לעבור את הטיפול המתקדם ביותר בעולם – טיפול להעלמת צלקות באמצעות גלי רדיו, אשר נחשב לטיפול יעיל, מהיר וקבוע, שאינו דורש תחזוקה ושימור.

מידע כללי על צלקות בגופנו

צלקות נגרמות כתוצאה מתיקון העור לאחר פציעות כמו פצעי בגרות (צלקות אקנה), אבעבועות רוח או עקב תאונות ומחלות. מראה הצלקת תלוי בצבע העור, במרקם, בעומק ובצורת הצלקת. המראה שלה מושפע גם מהגיל. טיפול בצלקות אקנה הוא הטיפול הנפוץ ביותר, מכיוון שלא מעט גברים ונשים, בעיקר צעירים, סובלים מאקנה באזור הפנים. בעיית האקנה מובילה לסבל רב ולעתים אף לבעיות נפשיות לא מעטות, המלוות את אותם אנשים הסובלים ממנה.

טיפול בצלקות אקנה באמצעות גלי רדיו

עד לשנים האחרונות, הטיפולים בצלקות, דוגמת טיפול בצלקות אקנה או צלקות כתוצאה מאבעבועות רוח, היו מבוצעים על ידי פילינג עמוק, פילינג מכני, דרמרולר, הזרקות ולייזר. התוצאות לא היו מספקות וזמן ההחלמה היה ממושך ולווה בתופעות לוואי קשות – ולעתים בלתי הפיכות. כיום, הטיפול החדשני ביותר הוא טיפול באמצעות גלי רדיו המשלב שימוש במכשיר חדשני הנקרא ENDYMED. המכשיר פועל בעזרת גלי רדיו RF ונחשב לבעל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. טכניקה זו מאפשרת טיפול בכל סוגי העור ובמרבית סוגי הצלקות ומעניקה למטופל מענה מקצועי ויעיל.

כך זה עובד: לאחר אלחוש האזור המטופל על ידי משחה, מעבירים את המכשיר על פני האזור שבו ממוקמות הצלקות. גלי הרדיו החודרים לעומק העור, מחממים את שכבת הדרמיס, מה שגורם לחידוש הקולגן והאלסטיות של העור, ממלא את הצלקות ומשפר את מרקם העור. אין כל הבזקי אור וניתן לטפל בכל אזורי הפנים וגם באזור הגב והחזה. הטיפול לא נחשב פולשני ולכן גם לא כואב.

כדי להגיע לתוצאה טובה באמצעות טיפול בצלקות אקנה וצלקות אחרות, יש צורך לערוך סדרת טיפולים. הטיפולים נפרשים לרוב על פני 4-5 מפגשים, בתדירות של פעם אחת בחודש. מועדי הטיפולים נקבעים על פי קצב ההתקדמות של כל מטופל ומטופלת ועל פי מצב העור שלהם. לאחר סדרת הטיפולים, אין צורך לחזור על הטיפול.

צפו בתמונות לפני ואחרי הטיפול

שאלות ותשובות נפוצות בנוגע לטיפול בצלקות

ביחס לטיפולים בצלקות שנעשו בעבר, טיפול באמצעות גלי רדיו נחשב פחות פולשני ונטול כאבים. במקרים מסוימים, ישנה הרגשה של חום מקומי ולכן מורחים משחה מאלחשת לפני הטיפול, ממתינים כ-45 דקות ורק אז מתחילים בטיפול.

במכשיר 12 מחטים, אשר נכנסות פנימה לתוך העור ופעולתן גורמת לשגשוג של תאי קולגן. תאי הקולגן סוגרים את הצלקת מתוך העור.

לאחר הטיפול העור מקבל גוון אדום באיזור המטופל. ישנם מקרים שגוון זה נשאר ליומיים-שלושה, אך ברוב המקרים הוא נעלם כעבור 24 שעות.

לאחר הטיפול, האזור המצולק ניחן באדמומיות יתר ולאחר יום-יומיים מופיעים גלדים קטנים, אשר נשארים באזור הטיפול. לאחר יומיים נוספים, גלדים אלה נופלים וניתן כבר לראות את התקדמות הטיפול ואת התוצאות החלקיות. בכל מקרה, ניתן לשוב לשגרת היום כבר לאחר כל טיפול.

בדרך כלל, התוצאות נראות לעין החל מהטיפול השלישי. במקרים של צלקות עמוקות יותר, יש לחכות עד 4-5 טיפולים על מנת לראות את התוצאה בצורה ברורה יותר.

אין כל צורך לבצע חזרה על הטיפולים, מכיוון שהטיפול באמצעות גלי רדיו הוא חד פעמי ותוצאותיו נשמרות לצמיתות.

צרו קשר עם המרפאה בטלפון 03-5223092 או השאירו פרטים מטה

דילוג לתוכן