יאיר גילוני
יאיר גילוני

טיפול חדשני להסרת פטריות בציפורניים

 

שלבים בבעיית פטרת הציפורניים
שלבים בבעיית פטרת הציפורניים

פטרת ציפורניים היא תופעה נפוצה מאוד הפוגעת בכ-12% מהאוכלוסיה בארצות המפותחות. פטריות בציפורני הידיים והרגליים, עשויות לגרום לתחושת עקצוצים ואף לכאבים, אך יותר מהכל, חוסר הנעימות נובע מבושתם של הסובלים מהפטרת מלחשוף את רגליהם בחברה (בהליכה יחפה או עם סנדלים).

הבשורה הטובה: היום אפשר להיפרד לשלום ממראה הציפורניים החולניות והריח המאוד לא נעים שעולה מהן – יש טיפול יעיל ופשוט לבעיה.

מה גורם לפטריות בציפורניים?

הפטרת בציפורניים, נגרמת בדרך כלל מחדירה של פטריות אל הציפורן עצמה ושעם ידי כך גורמות לזיהומה. כאמור, התופעה היא שכיחה מאוד ולרוב מאופיינת בצבע ציפורניים כהה או במראה של ציפורניים מפוצלות ורב שכבתיות. במקרים קיצוניים, הציפורן עצמה אף מתחילה להתפורר ולהתפרק.

התנאים המובילים להופעתה של הפטרת כוללים בדרך כלל מערכת חיסונית חלשה או גוף לא בריא כתוצאה מסוכרת, השמנת יתר או מחלות בכלי הדם. כמובן שהגיינה לקויה היא קרקע פוריה לפטריות בגוף ובציפורניים בפרט. הליכה ממושכת עם נעליים ולחות וחוסר אוורור ממושכים לכפות הרגליים או הידיים – עושים את שלהם.

שימו לב שפטריות יכולות לעבור מגוף לגוף ולכן שימוש במקלחת משותפת לדוגמה, עם אדם הסובל מפטריות ברגליים – עשוי לגרום לכם להדבק בהן גם כן. חלק לא קטן מהסובלים מפטריות, מפתח ריח רע בכפות הרגלים, שנספג לתוך הגרביים והנעליים – לעתים עד למצב שהסובבים חשים בכך.

מכשיר לייזר חדשני לטיפול בבעיית פטרת הציפורניים

הפתרון היעיל ביותר קיים היום, אשר נמצא גם במרפאתי, הוא מכשיר הלייזר של חברת Fotona, המבוסס על לייזר מסוג ND:YAG. המכשיר הוא מהמתקדמים בעולם והוכח כיעיל ביותר בטיפול בבעיות שונות ובכללן גם פטרת הציפורניים.

המכשיר של חברת Fotona, פועל באמצעות גלי אור בעוצמה של 1064 ננומטר. באמצעותו, ניתן להשמיד סוגים רבים של פטריות – ללא כאב וללא מאמץ. הקרן חודרת אל מצע הציפורן, ללא צורך במשחות או חומרים למיניהם וללא חבישות ועזרים שונים. הטיפול מתבצע אחת לשבוע והוא אינו כרוך בכאבים.

שיטת הטיפול הלא חודרנית באמצעות הלייזר, הוכחה כיעילה בכ-90% מהטיפולים ומראה תוצאות כבר לאחר הטיפול השלישי. הטיפול אינו מצריך התאוששות כלשהי או החלמה, באים, מטפלים, הולכים וחוזרים לאחר שבוע לטיפול הבא.

לפרטים נוספים וייעוץ, צרו קשר עכשיו בטלפון: 03-5223092

לייזר להסרת פטריות בציפורניים
לייזר להסרת פטריות בציפורניים

צפו בהדגמה של טיפול בפטרת ציפורניים בעזרת מכשיר ה- FOTONA:

דילוג לתוכן