יאיר גילוני
יאיר גילוני

הכיני את עורך לקיץ – הזרקת חומרי מילוי, פילינג עמוק וטיפול להסרת צלקות

מעוניינת לדעת כיצד ניתן להכין את עורך לעונת הקיץ? שוקלת הזרקות, פילינג או הליכים קוסמטיים אחרים? הנה כמה אפשרויות אשר עשויות להתאים לתכניות שלך. קיץ נעים!

פילינג עמוקחומרי מילוי והזרקה

חומרי מילוי משמשים להחלפת החומצה היאלורונית שבעורך. חומצה זו, היא חומר טבעי אשר מיוצר בתוך הגוף ומסייעת לו לשמור על צורתו וחוזקו. ככל שמתבגרים, הגוף מייצר פחות ופחות מחומצה זו ומאפשר לקמטים להיווצר. ניתן להזריק חומרי מילוי קמטים לאזורים אלו וליצור מראה צעיר ומלא חיים.

אזורים פופולאריים במיוחד להזרקות, הם קווי החיוך והשפתיים. התוצאה הסופית נראית כשבוע לאחר ההזרקה ומחזיקה בדרך כלל בין 8 ל-12 חודשים. לתוצאות טובות יותר, המנעו מהתעמלות גופנית 24 שעות לאחר ההזרקה וכן – מחשיפה לחום ושמש למשך כשבועיים. ישנם סוגים שונים של חומרי מילוי ולכל צורך וסוג עור ישנו חומר אחר אשר יתאים לו, לכן חשוב להתייעץ לפני ההזרקה.

בוטוקס

הזרקת בוטוקס היא לחלוטין ההזרקה הקוסמטית הפופולרית ביותר לטיפול בקמטים. החומר מוזרק אל השריר בכדי למנוע ממנו לנוע בצורה אשר גורמת לקמטים. ניתן להזריק בוטוקס אל המצח ואזורים נוספים בפנים. את התוצאה הסופית ניתן לראות כבר מספר שעות לאחר ההזרקה והיא מחזיקה כ-4 חודשים.

פילינג עמוק

דרך נפלאה נוספת לשיפור מראה העור, היא הפילינג העמוק. הטיפול עשוי להפחית את בולטות הקמטים בפנים, להעלים כתמי גיל וצלקות אקנה קלות. במהלך העור, נחשף העור החיצוני של הפנים לחומרים אשר ממיסים את השכבה העליונה ומעודד את התאים החדשים לשגשוג. לאחר מספר ימים, נראית תופעה של מתיחה קלה בעור הפנים וגוון העור נראה צעיר ורענן מאי פעם.

ההליך מתאים לבעלות עור בהיר בלבד ולא לבעלות עור כהה. תוצאות התהליך עשויות להחזיק שנים ארוכות.

פילינג עמוק

טיפול RF להסרת צלקות

הטיפול מתבצע על ידי מכשיר העובד בשיטת גלי רדיו (RF). המכשיר שולח גלי רדיו לעומקו של העור, מבלי לפגוע בחלקו החיצוני וזאת תוך התאמה לכל סוגי העור. גלים אלו מייצרים חום בשכבת העור העמוקה (דרמיס) ומעודדים את העור לייצר רקמות קולגן וסיבים אלסטיים, הממלאים את הצלקות מחלקו העמוק של העור וכלפי חוץ.

דילוג לתוכן