יאיר גילוני
יאיר גילוני

פילינג בינוני: איך דרגת הפילינג משפיעה על אופי הטיפול?

פילינג בינוני
לפני ואחרי טיפול פילינג לפנים

נשים המעוניינות לבצע טיפולים להצערת עור הפנים, יכולות לבחור כיום במגוון דרכים לעשות זאת, בין היתר באמצעות מתיחת פנים ללא ניתוח (מתיחת פנים בחוטים), הזרקת מילוי לפנים, פילינג עמוק ופילינג בינוני. בטיפולי מתיחת פנים בחוטים והזרקות מילוי לפנים, לא מבוצע חידוש של העור והתוצאות נחשבות זמניות – הן נשמרות למשך מספר חודשים עד שנה ואף יותר מכך.

לעומת זאת, טיפול פילינג לפנים מאפשר חידוש של העור בטיפול אחד או יותר. קיימת אפשרות, במקרים מסוימים, לבצע פילינג עמוק ובכך להצעיר את עור הפנים בכ-10 שנים לפחות. כמו כן, אפשרות נוספת לביצוע פילינג לפנים היא פילינג בינוני – TCA. מהן האפשרויות העומדות בפני המעוניינים והמעוניינות בטיפול זה? אופי הטיפול ייגזר בדרך כלל מריכוז החומצה המהווה את החומר הפעיל.

בדרך כלל בחירה בריכוז נמוך יותר תדרוש יותר טיפולים קלים. נשים רבות בוחרות לבצע טיפול בריכוז נמוך לפני אירועים חשובים, במטרה לשפר את מראה הפנים. בתרשים שלמטה תוכלו לדעת מה אורך הטיפולים ומה משך ההחלמה בהתאם לסוג הפילינג הבינוני שמבצע הרופא המטפל:

פילינג לפנים - סוגים שונים

עוד לפני ביצוע הטיפול, מותאם הטיפול המדויק לכל מטופל ומטופלת על ידי הרופא המטפל. בהתאם למצב העור ולרצון המטופל/ת, נגזרים הטיפול המתאים ודרגת ריכוז החומצה – הכל מבוצע בצורה אינדיבידואלית ויחידנית. לאחר שהרופא בוחר את השילוב הטוב ביותר בין החומרים השונים, הוא מבצע את הטיפול. מריחת החומר על הפנים נעשית בספוג, בצמר גפן עדין או בכרית מכותנה.

דילוג לתוכן