יאיר גילוני
יאיר גילוני

5 יתרונות מרכזיים של טיפול PRP לרענון עור הפנים

ככל שאנו מתבגרים, עורנו מאבד מנפחו, מפתח קמטים והופך למדולדל יותר. עשרות טיפולי אנטי אייג'ינג מוצעים כיום, חלקם על ידי רופאים. אחד הטיפולים האיכותיים הוא טיפול לרענון העור בשיטת PRP הניתן במרכז הרפואי לבריאות העור. הטיפול מאפשר לשמר את העור, להפוך אותו לגמיש יותר ובעל נפח.

הטיפול מבוצע על ידי הזרקת פלזמה עשירה בטסיות השייכת למטופלת או למטופל, אל אזור הפנים. היתרון בפלזמה הוא גורמי הגדילה שהיא מכילה, מה שמוביל לגירוי אזור ההזרקה. הטיפול ניתן לביצוע במספר אזורים: צוואר, פנים, אזור העיניים וכפות הידיים.

להלן מספר יתרונות מרכזיים בטיפול

  • פרוצדורה טבעית לחלוטין – אנו משתמשים בדם הנלקח מגוף המטופלים והמטופלות כדי להחזיר להם את חיוניות העור, לא באמצעות מילוי או טיפולים אחרים, אלא רק באמצעות הפלזמה העשירה בטסיות. מדובר בפתרון נהדר לאלו שלא מאמינים בהזרקת חומרי מילוי שונים לגופם.
  • אין סיכון לתופעות לוואי – החומר המוזרק לעור הפנים הוא החומר הביולוגי של המטופלים והמטופלות, ולכן אין תגובה אלרגית לטיפול. מה שכן, ייתכנו כמה תופעות נקודתיות כמו אדמומיות או נפיחות באזור ההזרקה, אך תופעות אלה חולפות בתוך זמן קצר.
  • אין צורך בניתוח – מדובר בטיפול לא ארוך ולא פולשני שלא מצריך התאוששות, בניגוד לניתוח שהוא פרוצדורה משמעותית עבור הגוף. מומלץ לעבור את הטיפול אחת לכ-8-9 חודשים, כדי לשמור על חיוניות העור ולקבל מראה רענן וצעיר יותר.
  • אין זמן החלמה – ניתן פשוט לסיים את הטיפול ולחזור לשגרת היומיום, לבצע את הסידורים וכדומה, בהתאם לתחושה הנקודתית לאחר ביצוע הטיפול.
  • פתרון מצוין למספר תופעות – השיפור המשמעותי בעור מתבטא בין היתר ביותר ברק, אלסטיות, נפח ולחות פנימית.
דילוג לתוכן