טיפול בפיגמנטציה – בפנים, בכפות הידיים ובמחשוף

כתמי עור הן בעיה נפוצה מאוד שמאפיינת רבים מאיתנו, במיוחד בגילאים מבוגרים יותר, לאחר שהעור עובר תהליכים רבים. כתמי העור, או כפי שהם מכונים על ידי רבים, 'כתמי פיגמנטציה', נוצרים בעקבות הצורך של העור להגן על עצמו מקרני השמש. בפועל, כאשר הם מופיעים על הידיים, באזור המחשוף ובפנים, הם עלולים להפריע למראה החיצוני ולהקנות לנו מראה מבוגר יותר מכפי גילנו.

הכתמים כאמור, מופיעים באזורים שונים בגוף, החשוף מכולם הוא אזור הפנים, שחשוף בדרך כלל בכל ימות השנה ומהווה את החלק המרכזי בגופנו. שני אזורים נוספים בגוף שבהם אנו עלולים להיתקל בכתמי פיגמנטציה: כפות ידיים (גב כף היד) ומחשוף.

חדש! הכירו: טיפול בפיגמנטציה באמצעות PLEXR

בשוק קיימים טיפולים רבים בפיגמנטציה שיעילותן משתנה בשל איכות הטיפול וכמובן מצבם של המטופלים. בין השיטות ניתן למנות את הלייזר וה-IPL. גם פילינג עמוק או פילינג למחשוף מאפשר בדרך כלל טיפול בפיגמנטציה, שכן עור חדש משגשג כתוצאה מהטיפול, אך לא ניתן לבצעו באזורים כמו גב כף היד למשל.

הכירו את מכשיר ה-PLEXR המתקדם הנמצא באופן בלעדי במרפאתו של ד"ר יאיר גילוני, המאפשר לבצע טיפול בפיגמנטציה בצורה קלה ויעילה בהשוואה לכל הטיפולים האחרים! המכשיר המתקדם הוא אלחוטי ונוח למטופלים/ות וגם לרופא המטפל, ובאמצעותו ניתן גם לטפל גם בבעיות שונות, כמו הרמת עפעפיים ללא ניתוח וגם טיפול בקמטי עישון.

איך מבוצע הטיפול?

לאחר מריחת 'אמלה' לאלחוש מקומי (במידת הצורך, תלוי בכמות הכתמים), ידית המכשיר פועלת בסמוך מאוד לכתם הפיגמנטציה ובאמצעות אנרגיית פלזמה מאדה את העור במשך זמן קצר. הפעולה חוזרת על עצמה ביתר הכתמים, עד שמסיימים לעבור על כל כתמי הפיגמנטציה. ניתן לראות הבדל משמעותי כבר אחרי הטיפול הראשון – עם זאת, בדרך כלל יש צורך במספר טיפולים בודדים (2-3), בהפרש של חודש ימים זה מזה. לאחר כל טיפול ניתן להמשיך בשגרת היום. התוצאה הסופית המתקבלת בתום הטיפול, נשמרת לאורך שנים!

מי מתאים לעבור את הטיפול?

בדרך כלל, האוכלוסייה המתאימה לביצוע הטיפול היא גברים ונשים בגילאים 55-60 ויותר, אך הדבר תלוי באורח החיים ובכמות החשיפה לשמש – כך שייתכן שכתמי הפיגמנטציה יופיעו עוד קודם. לעומק הקמטים של המטופלים/ות יש חשיבות לא קטנה: אם הכתם עמוק יחסית, לרוב לא ניתן להשלים את הטיפול בפעם אחת ויידרשו טיפול (או טיפולים) נוסף.

צרו קשר עם המרפאה בטלפון 03-5223092 או השאירו פרטים מטה

דילוג לתוכן