גניקומסטיה – העלמת חזה נשי אצל גברים

מהי גניקומסטיה?

פירוש המילה גניקומסטיה בעברית הוא “חזה נשי אצל גבר”. כלומר, החזה בגוף הגבר מזכיר ודומה לחזה נשי. יש כמה סיבות להופעת החזה הנשי אצל גברים, והפופולריות ביותר הן השמנת יתר או עלייה קיצונית במשקל, שינויים פיזיולוגים והתפתחות מהירה (בדרך כלל אצל בני נוער), שימוש בתרופות או תוספים שונים, וכן מחסור בהורמונים מסוגים שונים.

מומחים בתחום הרפואה טוענים שמלבד סיבות אלה, שדיים נשיים אצל גבר עשויים להצביע על צריכת סמים, שתיית אלכוהול, בעיות בכליות או מחלה בכבד. לעיתים רחוקות מדובר על גידול סרטני. עם זאת, לרוב מדובר בבעיה אסתטית ולא בבעיה רפואית חמורה.

מי מתאים לטיפול בגניקומסטיה, כלומר הקטנת חזה גברי ללא ניתוח?

כל גבר הסובל מחזה מוגדל המזכיר חזה נשי. זה יכול לקרות בקרב גברים צעירים שלא מלאו להם 20 שנים, וכן אצל גברים מבוגרים יותר. אין שכבת גיל מסוימת, ועל כן הטיפול מתאים לכל גבר שסובל מבעיה זו. כמו כן, הרוב המוחלט של הגברים מרגישים מבוכה, בושה וחוסר ביטחון בעקבות מראה החזה, מה שפוגע בתדמית העצמית ובביטחון העצמי. גברים רבים מעדיפים להישאר עם חולצה או חליפת שחייה בים ובבריכה בעקבות אותו חזה נשי, או במהלך קיום יחסי מין.

האם ניתן להעלים את הגניקומסטיה ללא ניתוח?

בהחלט כן. עד לשנים האחרונות, העלמת או הסרת חזה נשי אצל גברים דרשו ניתוח שכלל תקופת הכנה והחלמה. מכשיר ה-COOLSCULPTING תוצרת חברת Allergan האמריקאית, הינו המכשיר המתקדם ביותר בשוק, והטיפול נעשה בפועל בשיטה הדומה להמסת שומן בקור, ולו למעלה מ-90% הצלחה.

האם תוספי מזון או כדורים מיוחדים יכולים להעלים את הגניקומסטיה?

עד לרגע זה, לא קיימים כדורים, תרופות או תכשירים מיוחדים המעלימים את השדיים המוגדלים אצל גברים. מדובר במיתוסים ובשרלטנות, והיעילות של אותם תרופות ותוספים שואפת לאפס. רק טיפולים במרפאות מקצועיות, עם ציוד טכנולוגי מתקדם יכולים להעלים את הגניקומסטיה.

מה כולל התהליך להעלמת חזה נשי אצל גברים?

לפני שמגיעים לטיפול להעלמת גניקומסטיה, ישנם מספר שלבים שצריכים לעבור בדרך, כדי למנוע ביצוע טיפולים שלא לצורך.

ד”ר גילוני מפנה את המטופל לביצוע אולטרסאונד בצירוף מסמכים רפואיים מפורטים עם בקשה לבדוק את רקמות השדיים. במידה והאולטרסאונד מראה שבתוך החזה ישנן רקמות שד, הטיפול בגניקומסטיה לא יעזור ולא יהיה יעיל.

במידה וישנו ריכוז של רקמות שומן, הטיפול בגניקומסטיה יעיל ביותר. בכך, ד”ר גילוני מעניק ייעוץ אמיתי ונכון, ומדגיש כי אם מדובר על רקמות שומן, הרי שהטיפול במכשיר ה-COOLSCULPTING יעיל ותורם רבות להעלמות של השדיים. 

לאחר קביעת תור לטיפול בגניקומסטיה, המטופל מגיע לטיפול במכשיר ה-COOLSCULPTING המפורסם. אותו טיפול להמסת השומן מפרק את מצבורי השומן בשדיים, והוא אינו פולשני או חודרני.

בדומה לשאר חלקי הגוף, גם המסת השומן באזור החזה נעשית תוך שימוש בטמפרטורה של מינוס 11 מעלות, ובדרך כלל מדובר בטיפול אחד. 

GILONY TNX

מתי רואים תוצאות?

התוצאה מתקבלת לאחר 3 חודשים, שזהו הזמן שנדרש לגוף לסלק את השומן, שהפך לנוזלי באמצעות מערכת הדם אל דרכי השתן ומשם החוצה. ניתן לראות לאחר זמן זה ירידה של עד 5 ס”מ בהיקף החזה, והירידה נראית בצורה ברורה לעין. לקבלת ייעוץ מקדים ללא התחייבות חייגו 03-5223092/8 או מלאו פרטים: